HIPP ürünlerinde indirim

05/06/2010 15:02:00

Merhaba,

Narbebe magazası İstanbul Göztepe Optimum AVM'de stand kurmuş. HIPP ürünlerini anneler günü promosyonu ile satıyor. Çok ucuz fiyata satıyorlar butun urunlerini. Örnek vermek gerekirse; Devam sütleri 300 gr. lık kutuları 10 tl. , kavanoz mamaları 125 gr'lıklar 1.00 tl, 190 gr'lıklar 2 tl. Gece muhallebisi 250 gr.'liklar 3 tl, bebe biskuvisi 1 kutusu 2.5 tl

Tamamen organik oldugu için ben çok rahatlıkla kullanıyorum bu markayı ve çok da memnunum.
İlgilenenlere duyurulur.  :))

Ynt: HIPP ürünlerinde indirim

05/07/2010 05:17:00

Anneler günü bitene kadar (yani Pazar akşamına kadar) satışları devam edecekmiş.

Ynt: HIPP ürünlerinde indirim

05/07/2010 17:38:00

Evet onu ben de farketmiştim ama bunlarda teker teker tarihlere baktım :)) 2011 genel olarak. Kuzwy şekersiz oldugu için pek sevmedi aslına bakarsan ben de milupanın muzlu armutlusu ile karıstırıyorum. :)) Napalım artık bir yerden organik yiyor en azından :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...