Izmir anneleri bir araya gelmeyi dusunur mu???

Ynt: Izmir anneleri bir araya gelmeyi dusunur mu???

04/25/2010 19:31:00

çok ii o zaman eşli buluşma için yol sorun olmaz sanıyorum

04/25/2010 19:36:00

cidden mi?neden gelmez

04/25/2010 19:39:00

gideceğimiz yerde mümkünse havuz olmasın :)) hatta su birikintisi bile olmasın..Çocukları başından almak oldukça zor oluyor..dimi Hülyaaaa :)))

04/25/2010 19:45:00

hadi yaaaa :)))) sen bugün yine yorulmuşsundur o zaman..

04/25/2010 20:07:00

bu sıpalar adama ya soğuk çay içirirler yada kaynar yemek yedirirler zaten :)

04/25/2010 21:34:00

ehli-keyif tamda çocuklara göre bir mekan. ağaçların altında park, kümesde hayvanlar, bol çimenlik havuz su birikintisi de yok.
patlıcan da güzel gene çimenlik ve parkı var. hem daha merkezi ulaşımı kolay. 19 mayıs da eşim şehir dışında olmazsa o da gelir. hafta sonu buluşmasında ekin'in peşinde koşmaktan sohbet etmeye fırsatım olamadı. umarım eşim de gelir.

04/26/2010 06:43:00

Gültekin yok , zaten temmuza kadar cogunlukla sagda solda , o yüzden babalrla buluşma olayında su an için ben single olarak katılırım zaten , o iş yatar gibi .

İzmirli anneler mail grubuna da mail attım öneri getirsinler seklinde . Cevap atan yok dogru dürüst , hayretler içindeyim.

04/26/2010 06:55:00

Ben 19 a da 22 yede uyarım aslında . Ama patlıcan 19 unda daha mı sakin olur diye düşünmüyorda degilim . Carsamba olursa h.sonu full babalara kalır işte:))

neyse bana hersekilde uyar

04/26/2010 14:56:00

22 mayıs bize uygun 19 mayıs sorun oluyorsa bence patlıcan her daim kalabalık olur ne zaman gitsek kalabalık çünkü :) urla fikri güzel bence denenmiş olduğu için yörük ali de uygun

eşli gelebilen eşli gelsin benim eşim de çocuklarla ilgilenir hem de gerçek dikkat kesilerek hatta güvene almak uğruna top oynatmayarak falan :)) hatta yer konusunda hem fikir olabilirsek aklıma geldi inciraltı tarafında gizlibahçe var arabasız zor ama orası da alan açısından koş babam koş bir yer

04/26/2010 15:29:00

Benim esim de calisiyor cmt. leri. 19' u d.gunu + anne/bebek bulusmasi:)))  Hayat, 19 u inan bana patlican sakin makin olmaz:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...