Izmir anneleri bir araya gelmeyi dusunur mu???

Ynt: Izmir anneleri bir araya gelmeyi dusunur mu???

04/26/2010 16:33:00

22 olsun o zaman farketmez

04/26/2010 18:40:00

...zaten herkese uygun bi gun ayarlamak zor gibi...biz 22'sinde gelemyiz sanirim ama ucuncuye mutlaka katilirz...nasilsa daha cok firsat yaratiriz bi araya gelmek icin, di mi??? Bakarsiniz ucuncu bulusmayi Cesme'de yapariz ;))

04/26/2010 19:37:00

Hay allah , evet hem tarih hemde mekanda birliği saglayamadık :)

04/26/2010 19:41:00

Neee Çeşme mi??? Gözlerim çizgi filmlerdeki gibi yerinden çıktı :))) Ay sevindirik oldum bir an... 3-4-5 farketmez, çeşme buluşması da yapılsınnnn.... Haziran ayından itibaren ben de sahalardayım efenim :)))

04/26/2010 19:51:00

:-)) ...Zeropoint, o zaman Cesme'de gorusmek uzere!

04/27/2010 10:26:00

buluşma olmuş sanırım :) Keyifli geçmiştir herhalde..

iremkayragulden@gmail.com rica etsem resimlerden bir demet..

2. buluşma için organize olunmaya çalışılıyor demek..
Benim için eşli / eşsiz / uzak / yakın farketmez bir şekilde ayarlamaya çalışırım
Ancak 19 Mayıs'da ben büyük ihtimal çalışırım, 22 Mayıs akşamı da şirket kuruluş yemeği var..

3. ye nasip diyeyim artık :)

05/04/2010 08:18:00

buluşma eşli mi yoksa eşsiz mi?
buluşma yeri olarak patlıcan çok iyi bir mekan tam çocuklara uygun.

05/04/2010 08:54:00

saat 13-yada 14 patlıcan ve cmtsi için çok geç bir saat patlıcanda buluşulacaksa erken gitmek gerekir çünkü çok kalabalık olur yer bulamayız yada önce giden tutar hehe:))

05/04/2010 08:56:00

Breeze katiliyorum. Hulya Ne de olsa hep Tuna' yla seyyar ya farketmiyor:P Yada tam sayiyi cabucak belirleyip rezervasyon yaptiralim

05/04/2010 09:25:00

Ben bu sefer pas gecicem arkadaslar, ertesi gun 1 haftaligina Istanbul'a gidiyoruz Ela'yla (nihayet...heyyooo)...o yuzden C.tesi babasindan ayirmiim diyorum...bizim icin de eglenin..ucuncuye katiliriz mutlaka :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...