Izmir anneleri bir araya gelmeyi dusunur mu???

Ynt: Izmir anneleri bir araya gelmeyi dusunur mu???

05/04/2010 16:05:00

Rezerve yapmıyorlar güzelim :( Sordum gecen pazar , ama sabah 10 dan önce gelirseniz yardımcı oluruz gibi bişiler söylediler ama..

05/04/2010 16:15:00

Oldu olacak geceden siraya girelim:)  Arkadaslar, patlican' in sadece kalabaligi degil, salincak vs sira beklemesi de prob. olacak h. sonu. Tarih ve saat degismeden, alternatifi olan?(Bence):)

05/05/2010 08:35:00

Havalar düzeldi artık heryerde insan olacaktır hsonları , çaresiz.
Erken gidilip kahvaltı edilebilir beraber , sonra keyif .. Bilmiyorum ..

Yada biz gittiğimizde ögleden sonra 3 gibiydi öyle asırı kalabalık falan yoktu . Gayette iyi vakit gecirdik , Elada oradaki cocuklarla kanki oldu , kumda oturdu oynadı , salıncak falanda iplemedi , galiba küçük Bebekler çimde özgürce kosturmayı daha cok seviyor , en azından Ela , sonrada kova kürek takıldı falan .

Oradanda Ehli keyife söyle bir dısardan bakacak sekilde gittik ogün patlıcan sonrası . Orası nispeten daha sakin , alan geniş gibi ama eşim restoran havasında oldugu için biraz tuzlu olabilecegini söyledi. daha önce gidenler fikir verebilirler belki.

05/05/2010 08:42:00

Pekala. Eger kahvalti da yapariz derseniz, biz yine 13:00-14:00 arasi geliriz

05/05/2010 08:58:00

Resti çektin mi Elf :))))
Sen öner güzel bir yer o zaman , valla bu işe kafa yorup duruyorum , bulamadım daha iyisini

05/05/2010 15:06:00

Kızlar az önce Hülyaylada konustuk ve dedik ki , Kumrucu İzzet - İnciraltı 22 mayıs 14.00
Buranın ufak bir couk parkıda vardı daha önce biz 3 lü bir bulısma yapmıstık burada Yeliz ve Hülyayla . Ha sıkıldık , sahil yakın , Turkuaz yakın vs. Hareket etmek daha kolay diye düşündük .

05/05/2010 15:10:00

Biliyorum orayi. Anlastik. Rest falan yok(diye yollamistim/veya saniyordum:) )

05/05/2010 16:22:00

:)))

05/06/2010 08:01:00

olur uygundur kimler eşli kimler tek geliyor bakalım
eşli çoğunluk olursa biz de katılırız berk ile otobüs maceramı kısa mesafede gördükten sonra arabasız gelmem çok zor ee bizim şoför de baba oluyor ama tek olacaksa zor
cevapları alayım bakalım:)

05/06/2010 08:22:00

NİL'CİM 15 İNDE TAŞINIYORUM BEN NASİPSE.SİZDE BİZE GELİRSİNİZ BİZDEN GEÇERİZ KOCALARIMIZLA

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...