Izmir anneleri bir araya gelmeyi dusunur mu???

Ynt: Izmir anneleri bir araya gelmeyi dusunur mu???

04/15/2010 18:44:00

Hulya ' nin favori mekani var. Cimlerin uzerinde pek tatli bir yasli ciftin bufesi

04/15/2010 19:43:00

Tam çocuklara göre bir yer. Koşturup dururlar artık..Benim bir önerim olacak herkez gelirken yanında mutlaka 1-2 oyuncak getirsin mümkünse.Yoksa çocukları zapdetmek zor oluyor.Oyuncaklar sayesinde bizde biraz nefes almış oluruz ve çayımızı sıcak içeriz.Olmazmı???

04/16/2010 14:33:00

Müsait olanlar gelebilir tabi , zaten bazılarımız birbirini tanımıyor:)

04/16/2010 15:31:00

Nurturia izmir ilk kez bulusacak

04/20/2010 07:57:00

Biz gelmeyi çok istiyoruz,iki gündür yiğit rahatsız..sürekli burnu akıyor ve öksürüyor..Bu akşam doktora götürüyorum,eğer haftasonuna kadar iyileşirse mutlaka gelicez..

04/20/2010 23:38:00

Buluşma fuarın neresinde ve saat kaçta olacak? umarım hava güzel olur bizde katılırız.

04/21/2010 07:49:00

A-aa cok iyi olacak:)

04/21/2010 14:41:00

ayy ne hoş yaa fotoğrafları merakla bekliyor olacağım :)

04/22/2010 08:34:00

ben yeni katıldım aranıza bende bu organizasyonda yer almak isterim bilgi verirmisiniz...

04/22/2010 09:41:00

hülya hanım çok teşekkür ederim.ben daha iyi tanışmak ve kayynaşmak için sitede bulunan tüm izmirli anneleri facebookta buluşmaya davet ediyorum çünkü facedede birçok anne var.bu katılımlar çoğalır ve izmirli anneler arasında daha çok kaynaşma sağlanırsa daha büyük eşli organizasyonlar yapmayı düşünebiliriz aillelerde kaynaşmış olur ve arasıra yapılan kahvaltılar pikniklerle sosyal bir alan yaratmış oluruz diye düşünüyorum facede SERAP SOYSAL ŞENGÜL OLARAK YER ALIYORUM HEP BERABER ORDA BULUŞURSAK MUTLU OLURUM.bilgi verdiğiniz içinde ayrıca teşekküler inşallah gelmeye çalışırım çünkü aliağada oturuyorum ve o gün eşim çalışıyor.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...