Izmir anneleri bir araya gelmeyi dusunur mu???

Ynt: Izmir anneleri bir araya gelmeyi dusunur mu???

04/22/2010 15:29:00

Hayat35, Buca'dan gelceksiniz di mi? Lozan kapisinda inin ve kapidan girince dumduz devam edin...palmiyeli yoldan yuruyup ana meydani gecin ve sanirsam tam karsidaki bufelerden biri bulusma noktasi...(bu noktada Hulya'yi arayin olmazsa, ben de tam bilmiorum cunku)

04/22/2010 19:30:00

arkadaşlar tarif çok iyi sonunda anladım
aklımda kalanlar orada yemek için pek seçenek yok yedirip getireceğiz
bir yerde piknik denmişti pikniğe gelir gibi mi geleceğiz
ayrıca anneler olarak değil mi katılım
sonunda gelme umudum gerçekleşti baba yarın çalışıyormuş cezalı bizi fuara bırakacak ve alacak:))

04/22/2010 19:36:00

bira mı dedinnn çocuklara top top top ve çikolata getiriyorum o zaman acaba berk i murata mı satsam şöyleee analar takılsak :))

04/22/2010 20:37:00

hayır satma bonusumu inşallah DEMİR iyileşir ve geliriz görmek istiyorum onu çok:))

04/23/2010 05:33:00

Ben çok hevesleniyordum ama yiğit malesef hala hasta..Hiç keyfi,hali yok..Bir dahakine artık:((

04/23/2010 18:33:00

Kociş döndü , biz gelebiliyoruz demek oluyor bu

04/23/2010 18:43:00

Hadi gozunuz aydin :))

04/23/2010 20:45:00

eşim önce karşı çıktı bırakmam ne gerek var falan . meltem ile gelecektik demir hast hatta bugün konuştuk ama az önce neymiş bu site bakimm dedi (haşmetlim ona sorcaz sanki) diğer grupların buluşmasının resimlerini gördü hoşuna gitti berk eğlenir dedi

sanki ben bi tarafımı gezdirecektim ben de berk ve benim için sandıydım "tamam fuara bırakırım" sizi demesini ,arkadaşıyla bulaşacaklarmış birbirlerine hehe gelcez biz zaten hülya bizi başa yazmış:)))

04/23/2010 21:04:00

egelif

beni duyuyor musunnn 532-7481017 benim numaram karşıyakadan giderken sizi  alabiliriz

04/24/2010 18:18:00

19 Mayis olabilir diye konustuk ikinci bulusma icin ama uyar mi uymaz mi herkese bakmak lazim tabii..bu sefer farkli bi yer olabilir belki...Inciralti? Guzelbahce? Narlidere? O taraflarda oturan ve bol cocuklu ve anneli bi yeri kaldirabilecek trafikten uzak yesillikler icinde bi yer bilen varsa ses versin...Nihan, sen kolacan ettin mi civari..tarife uygun bi yer buluver bari sevabina ;)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...