Izmir anneleri bir araya gelmeyi dusunur mu???

Ynt: Izmir anneleri bir araya gelmeyi dusunur mu???

04/25/2010 07:25:00

ee dün nasıl geçtii anlatın detay verin birazzz

04/25/2010 08:57:00

Naci ustanın park süper ama anne cocuk bir kere o tarafa gittnmi masaya dönme sansı olmaz diye düşünüyorum ben . Cocuklar tutturur .

Biz bir aksam yemegi yemiştik epey bir bayılmıştık , pek ekonomik bir secenek olmaz sanki gibi gibi . Ama kahvaltısını bilemiyorum standarttır belki? Fikrim yok.

Babalarla bir organizasyona herzaman acıgım , lakin 19 mayısta eşim yine y.dısında olacagı için ben tek basıma katılmaya calısacagm . Urla tarafından uzun bir minibüs yolculuguyla ückuyulara gelme cesaretini gösterebiliyorum ama sonrasında hareket sansım zor oluyor daha ilersi için .

Bende durumlar böyle . İnciraltı civarında gizli saklı kalmıs aralarda bir sürü mekanlar var , yok mu fikri olan ???

04/25/2010 10:00:00

arkadaşlar hayat ın gelişi harbi zor eğer eşli yapabileceksek urla ya gidelim  yada urla yakını bak hem eşi de yurtdışında olacakmış maddi olarak kimseye sorun olmaması için oralar da piknik tarzı da yapabilriz

04/25/2010 18:01:00

mekan bizim içinde problem değil. eşli olursa benim kocam bütün çocuklarla seve seve ilgilenir biz anneler rahat oturabilelim diye. naci ustada açık büfe kahvaltı 20 tl. -ısrar ettiğimden değil, soruyu cevaplamak için yazdım- tabi bu gibi yerler için karar verip önceden rezerve yaptırmak gerkli. malum kalabalık oluruz. önemli olan birarada olmak..bize her yer uyar..

04/25/2010 18:02:00

tatlı berk, ela ve efeyi de kocaman öpüyorum. :)

04/25/2010 18:19:00

Tabi tabi alternatifleri bilmek acısından iyi , zaten cogunluk nasıl isterse o sekilde karar verilir , uyabilen uyar artık .
Siz hakkaten erken kactınız bu kez. Bizde öperiz kızınızı

04/25/2010 18:38:00

hayatçım urlada yörük aile evi diye biryeri arkadaşlar çok meth ediyor sen daha iyi bilirsin gerçi bende hem çeşmeliyim hem yörüğüm :S( orasıda güzel olur internetten baktım gayet bize göre biryere benziyor.eşli gezmek için güzel bir seçenek.

04/25/2010 18:53:00

Evet biliyorum orayıda demircili plajına yakın .
Aslında o tarafa kayrsa cok yer var ama inciraltını bile uzak bulan arkadaslar var , birde ulasım sorun olmayan bir yer olması daha iyi olur diye düşündüm. Yoksa ehli-keyf var daha yakınca . Netten baktım gayet uygun . Ama ulasım sorun sanırım orayada.

İnciraltında Patlıcanı bilen var mı ?

04/25/2010 19:03:00

haftasonu çok kalabalık orası

04/25/2010 19:21:00

ehli keyf çok güzel mekan. bu arada bende hamileliğimi urlada geçirdim. iskelede yaşadık bir süre. oranın yumurtasıyla, otlarıyla, balığıyla kızımı sağlıkla besledim karnımda. çok şanlısınız hayat.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...