Gamze için kan vermeye beraber gidelim mi????

<12>

Ynt: Gamze için kan vermeye beraber gidelim mi????

02/12/2012 14:52:00

Ben saat uyarsa gelirim, bu hafta Ben de gitmeyi planliyorum. Birlikte olursa daha iyi olur. Yarin isyerinde de duyurup, insanlari ikna etmeye calisacagim.

02/12/2012 15:02:00

Ozlem ikna edenediklerine gamzenin blogunu okut, onu okuyupta hayir diyebilecek kimse olamaz diye dusunuyorum. ogle arasinda gideriz sende rahat rahat cikarsin isyerinden

02/12/2012 18:17:00

Sali irdeni okula goturebilirsem ben de gelicem.kacta gidilicek

02/12/2012 21:01:00

Emel hastane de ogle tatilinde olmasin

Ben de oyle dusundum emel, gamzenin blogunu okutacagim, umarim ise yarar.

02/13/2012 13:20:00

Kızlar ben salı günü gidemiyorum, annem çarş veya perş günü gelecekmiş. Siz programınızı yapıp gidin benim yüzümden ertelemeyin. öperim hepinizi

02/13/2012 14:30:00

Arkadaşlar İbni Sina da kan vermek çok kolay. Toplamda 10 dk sürdü.

Ana kapıdan girip 1 kat çıkıyorsunuz koridorda az ilerde sağda İç hastalıkları bölümü var içeri girip 13 nolu odaya giriyorsunuz. Bağış formu imzalayıp 2 tüp alıyorsunuz. o odadan çıkıp 3 oda sonra bulunan kan alma odasında kanınızı aldırıp tekrar 13 nolu odaya teslim ediyorsunuz hepsi bu kadar.

02/13/2012 14:44:00

Var tabi canım. netten formu kargo ile gönderecekler dolduruyor bildiğim kadarı ile.

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
anki kankileri!

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...