Kaç anne yıkanabilen bebek bezi kullanıyor?

<12>

Ynt: Kaç anne yıkanabilen bebek bezi kullanıyor?

07/26/2011 14:58:00

Hmmm, bir kac pockets lie fitteds da Vardi. Kururken ama cok deterjan kokuyor :( umarim sorun cikmaz!

07/26/2011 16:56:00

bir dahaki yıkamada daha az deterjan koyarsın. ben çok az koyuyorum yine de temizliyor. 

08/11/2011 09:02:00

Bir kac sefer 1 yemek kasigi deterjan kullandim...oof her sey pis kokuyor! Deneme devam ediyor.

09/30/2011 20:15:00

ben normal deterjan kullanıyorum,yumusatıcı kullanmıyorum ve kısa programda yıkıyorum(45 dakıka,45 derece) tertemız oluyorlar ama tabı ara bezı kullanıyorum.
  roxymatık ı ılk aylarda kullandım,çok güzel bı deterjan ama bebek büyüyünce dıger deterjana geçtım.

10/02/2011 06:25:00

Psychomom, hangi bezleri kullanıyorsun?

Artık routinimi buldum :)

İlk önce tek durulama yapıyorum çişleri yıkansın

Sonra Ön yıkamalı fonksyon seçiyorum.
2.5 yemek kaşığı Roxymatik ve gözle ölçurerek biraz Oxijın toz leke çıkaracı dökuyorum.
En son bir durulama daha yaptırıyorum.

Ayda bir kez,  biraz Cif yoğun çamaşır suyu su'yla karıştırıp deterjan tepsisinin birinci bölgesinde dökuyorum. Bu sefer sonunda iki kez durulama yaptırıyorum.

Benim Regal makinası cok az su kullandığı için bu kadar yıkamak zorundayım yoksa ne temizliyorlar nede deterjan çikiyordur.

Toz leke çıkaracı çok tavsiye ederim çünkü yalnız deterjan mikroblari öldürmez. Ben Kiler marka kullaniyorum ve çok memnunum.

10/17/2011 07:55:00

kushıes kullanıyorum.çamaşır suyunu nıye kullanıyorsunuz??arada 90 la yıkayın,gayet beyaz oluyorlar..bence zararlı ya çamaşır suyu,ben kırk yılda bır wcyı beyazlatmakta kullanıyorum,evın heryerıne soda kullanıyorum artık..
  ayşe bence makınenden kaynaklı çıkmaması lekenın,bende de eskıden 30 yıllık bı makıne vardı, ben de aynı durumdaydımm onunla.şu an hıc ön yıkama vs ugrasmıyorum..sevgıler..

10/27/2011 19:43:00

sevmedim fuzzibunz'ı, bir kere polyester, pamuk veya bambu değil. ikincisi bel lastiğini söyledikleri oranda sıkarsam maya'nın belini kızarttı, sıkmaz biraz daha gevşek bırakırsam kakayı badisine taşırdı. 

babynap'ten denemek için 2 ürün sipariş verdim, vermez olaydım, resmen muammaya dönüştü, 13 gün geçti hala gelmedi kargo, iletişim mailleri hatalı, havale seçeneğiyle ödeme yapılsın diye verdikleri iban no hatalı, telefonla aradığımda yetkili ya firma dışında ya şehir dışında ve ne hikmetse kendisine ancak mail yoluyla ulaşılabiliyor.. ödeme yaptığıma veya siparişin alındığına dair herhangi bir bilgilendirme maili yok, kargo takibi yok, kargonun ne tutacağına dair herhangi bir bilgi yok, kimseden ses çıkmayınca acaba ödemeyi ve siparişi farketmediler mi diye banka dekontumu da mail gönderdim geçen hafta, bi de üstüne aradım dekontu gönderdim diye, hala gelen giden, arayan, bilgilendiren yok. hayatımda bu kadar acayip bir internet alışverişi daha yapmamıştım. tüm şikayetlerimi yetkiliye yazdım, buna rağmen değişen bişey yok.. çok garip, müşteri memnuniyetinin değil memnuniyetsizliğinin sınırlarını deniyorlar sanki..

emziren anneler grubunda daha önce bir anne paylaşmıştı, yine aynı siteden bebek bezi deterjanı alıp benimle aynı sorunları yaşamış, bir de üzerine gecikmiş siparişine 11 lira kargo ücreti ödemiş.. sonuçta 1 litre deterjan 33 liraya gelmiş.. bir daha hayatta alışveriş yapmam bunlardan diyordu, haklıymış..

valla sonuçta vardığım nokta şudur ki; başlarım babynap'a..!! 

fuzzibunz polyester, babyneo zaten faciaydı, aslan gibi kushies'lerimle devam edeceğim..

11/05/2011 11:20:00

oglum icin kumas beze baslamak istiyorum kushiesler pamuk mu 

melekdark sanirim babynap siparisleriniz geldi firma sorunu harici urunden memnun musunuz hangisinden siparis vermistiniz

11/05/2011 19:31:00

psychomom: Bum Genium ve Fuzzi Bunz icinde kullandigi mikrofiber bazen cok pis kokmaya basliyordu, c.s.iyle yikarken ammonia problemi olmuyor. Hatta firmalar kendisi tavsiye etmisler.

meledark ben de fuzzi bunzi hic sevmiyorum. Yaklasik 2 sene once kizim icin almistim cunku o zaman bunlar cok meshurtu. Artik bunlardan daha guzel, daha ince duran bezleri cikmis....

....

vayy beeeyyy ABD'ken baya cesitli bezleri denedim...artik yok oyle bir keyif =( Takildim kaldim ne varsa bunlarla.

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Yıkanabilen Bebek Bezi Kullanan Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...