Kitap isteyen varsa paylaşabiliriz

01/22/2013 16:37:00

Kitap arayışı içinde olanlara öneririm.  Bu arada biz de oyun grubu arkadaşımız Zeyno’dan Yeşil Dinazor serisinden leo’yu sersini ödünç aldık. Çok çok güzel kitaplar 1-2 yaş için. Ben çok beğendim. Yine Zeyno’muz bizimle adım adı serisini paylaştı. 0-1.5 yaş için oldukça güzel bir seri.  Çocuk” adlı kitaplar var. Bir tane de pazıl. Bunları isten arkadaşlara okumak için ücretsiz verebilirim. Evim Balgat’da.  Arkadaşlar elimde Sabiha Paktuna Keskin’in Çocuklarla Doğru İletişim”adlı kitabı ve Süleyman Doğan’ın “Ailenin Aynası

Ynt: Kitap isteyen varsa paylaşabiliriz

01/23/2013 13:54:00

oğlum 15 aylık, işyerim Balgat'ta, öğle molamda buluşup kitapları ödünç almak isterim. bende de birşeyler var oğlumun ayına göre yüksek kalıyor, onları ödünç verebilirim. ben Dr.Sadık AHmet caddesindeyim, Kukla Kebap'a yakın. Ayrıca birkaç roman var, kendiniz okumak için, onları da takas edebiliriz isterseniz :) bu aralar kitapsızım

01/23/2013 14:07:00

çocuklarla doğru iletişim i okuyorum şu anda şiddetle tavsiye ederim.

01/23/2013 14:36:00

ben de isterim kitap oğlum için..nasıl alabilirim

01/25/2013 09:01:00

Emine Hanım,
Paktuna'nın kitabını ve pazıllardan birini oyun grubu arkadaşlarımızdan birine verdim. Ama bir pazıl ve öbür kitabı size verebilirim. Perşembeleri masa başı restoranda oluyoruz iş yerinize yakın. oraya bırakırım. Oradaki oyun ablalarından alırsınız ama 2 hafta sonra. Çünkü önümüzdeki hafta Allah izin verirse yavrularımı Bolu'ya tatile götüreceğim.  İşiiniz bitince de zahmet olmazsa Likya alır. Başka kitap isterseniz de ben uzun zamandır roman okumuyorum. Çocuk gelişimi, tasavvuf kitapları ve ing. okuyorum. Tasavuf isterseniz en son nevzat tarhan'ın mesnevi terapisini bitirdim. Onu veririm size. Şimdi de artık ruhunu besle adlı ender saraç'ın son kitabını okuyorum. Biterse onu vermeyebilirim ama :). Çok özel bir kitap çünkü. Bu zamana kadar 4 kez alıp  her defasında birine hediye edip kendime yeniden aldığım çok özel bir kitap.  Kütüphanemde olsun istediğim sayılı kitaplardan. Benim sizde çocuk yada yetişkin kitabı olarak bir şey almama gerek yok. Elimdekiler beni uzun süre idare eder.  Kitap ve oyuncak konusunda münkünse geri iadesi olmak koşuluyla başka arkadaşlara da yardımcı olmak isterim ama münkünse geri iade istiyorum. Kendim için değil. okuduğumuz kitapları saklamıyorum artık. eski evimizin bir odası kütüphaneydi. Bıktım da onları temizlemekten :(. Ama çocuklarımın kitaplarını, kiyafetlerini ve her tür kendi eşyamızı  hem kendi memleketimdekilere hem de yetiştirdiğim 3 kızıma(otizmli oğlumun sizin en kolay anlayacağınız şekliyle oyun ablaları yani doğurmadığım, şuan öğretmen olmuş kendileriyle her açıdan gurur duyduğum 3 kızım varda) yolladığımdan şayet sağlam kalırda geri iade ederseniz memnun olurum. Kızlarımdan biri hiç bir öğretmenin gönüllü olmadığı ailesi asgari ücretle geçinen bir ailenin  evden çıkamayan hasta bir kız çocuğana tayin yeri değişene kadar hiç aksatmadan evine gidip ders verdi. Çok şükür Allaha Kızlarım böyle.... Çok gurur duyuyorum kendileriyle. Allah sizlere de onlar gibi evlatlar nasip etsin. Doğurduğunuz çocuklar böyle olur inşallah. Şuan bizimle çalışan kızımda yol parası ayırıp kendine gerisini annesine veriyor. Bu devirde böyle gençler az. Onlara diyorum ki iyi çalışın, iyi para kazanın ama mutlaka iyi insan olun.

01/25/2013 10:09:00

puzzle bizde çok var, elinizde kalan bahsettiğiniz kitaplar pek benlik değil boşyere oyun ablasına bırakmayın teşekkür ederim, sevgiyle kalın

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...