terleme-kilo kaybı

04/19/2011 08:58:00

sevgili anneler
son 15 günde biraz kilo kaybımız oldu.
bu aralar acaip terliyor.neden olabilir .

Ynt: terleme-kilo kaybı

04/19/2011 09:37:00

kuzuismail

zehrada son 1 haftadır sürekli terliyor hatta öyleki gece terinden rahatsız olup sürekli uyanıyor ben dengesiz hava sıcaklıklarına bağlıyorum bu durumu evimiz çok sıcak oluyor bizim kombi en az derecede yandığı halde hemde,kapatıyorum bu seferde soğuk oluyor ortasını bulmakta zorlanıyorum kıyafetleriyle dengelemeye çalışıyorum bende kg kaybı oldumu bilmiyorum kontrolümüze 2 hafta falan var o zaman görücez ama şundan eminim çocuklarımız hareketlendikçe hem daha çok terliyorlar hemde kg kayıpları olabiliyor hele emeklemeye ve yürümeye başladıklarında çok oluyor ama içine sinmiyorsa bu durum dr danışmanı tavsiye ederim.

Ynt: terleme-kilo kaybı

04/22/2011 18:00:00

bizde de terleme var. özellikle kafası emerken terliyor. gece de terliyor ama yapacak bişey yok. tek ince battaniye ile yatırıyorum fakat ev sıcak. erkek çocuk terler diyorlar ama... dr nize sorarsanız bizi de bilgilendirin lft.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 AĞUSTOS ANNELERİ VE BEBEKLERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...