umutsuz vaka

<123>

Ynt: umutsuz vaka

05/10/2011 17:57:00

Bugün doktora pskiyatriye gittim ilaç kullanıp kendimi toparlamam lazım yoksa çocuguma iyi bir anne olamam geçen yıl başka bir doktorun yazdıgı bir hap yüzünden hafızamı kaybetmiştim Allah belasını versin o doktorun ya geçmişe ait şeyleri çok fazla detayıyla hala tam olarak hatırlayamıyorum o doktor yüzünden herşeyi unutmuştum eşimi annemi kimseyi tanımamıştım ama çok şükür ilacı bırakınca düzeldim fakat eskisi kadar hafızam kuvvetli degil                                 bugün kendimi iyi hissediyorum doktorum da çok iyi bir bayandı bana çalış sosyal ortamlara gir daha iyi olursun dedi eskiden kalabalıga girince bayılacak gibi oluyor elim ayagım titrerdi şimdi bunlar geçti ama tamamlanması gereken daha çok eksigim var sanki bana kimse beni önemsemiyor sevmiyor gibi geliyor yapayalnızım hiç arkadaşım yok arkadaşlarım hep başka şehirlerde yanımda kimse yok burdaki insanları hiç sevemedim çok dedikodu yapıyorlar insanları hep eleştiriyorlar öyleleriyle arkadaş olacagıma yalnızlıktan ölürüm daha iyi yaa üniversite yıllarımı öyle özledim ki

05/10/2011 23:08:00

ben bilecikteyim malesef:(( bende bugün gece çayı içirdim, şimdi uyudu umarım uyanmaz ayrıca seni çok merak ettim bebişte çok tatlı reklam çocuklarına benzettim

05/10/2011 23:44:00

BENİMKİ 11 AYLIK CANIM

05/10/2011 23:46:00

Ya desteksiz oturamıyor kafam buna takıldı

05/11/2011 05:52:00

senem kusura bakma ancak gördüm sorunu. benim kızım herzaman belli saatlerde ağlardı. mesela akşam 10 da başlardı sabah 6 ya kadar ağlardı. sonrasında iyiydi ama saat 10 oldumu tekrar başlardı. bi süre böyle devam etti. biz elimizde puset evin içinde gezdirirdik. hiçbi ilaç da işe yaramıyor. bi süre gece çayı denedik ama çok faydasını gördüğümü söyleyemem. doktor bize bir süre daha dayanacaksınız demişti. yani ilaçla geçen bişi değil. eğer arabası varsa onun içinde de evde gezdirebilirsin

05/11/2011 13:11:00

Kolik olan bebeklere elektrik süpürgesi yada fön makinesi sesi de iyi geliyor!!! O kadar şey yazdım, en önemlisini söylemeyi unutmuşum:))
Benim kızım 15 aylık, ve hala elektrik süpürgesi sesi duydu mu ağlamayı keser ve uyur..Maşallah deyim de nazar değmesin:))))

05/11/2011 13:20:00

aman biraz sakin, öyle ölümü falan düşündüm deme, korktum valla. Geçici bu dönemler. İnsan her şeyi çok karanlık görüyor biliyorum. İçinizdekileri tutmayın.  

05/11/2011 14:20:00

Haklısın daha güçlü olmamız lazım

05/11/2011 14:33:00

senem & hatice selam, rezene anason vs. bebeklere ne kadar veriliyor tam olarak bilmiyorum ama eğer hala emziriyorsanız sizin de içmenizi tavsiye ederim..ben son 3 aydır rezene, anason ve ısırgan otunu karıştırıp hergün içiyorum hem bana hem de bebeğe iyi geliyor..3 kupa kaynamış suya 3 çay kaş rezene, 3 çay kaş ısırgan otu ve yarım çay kaşığı anason atıp 1 taşım kaynatıyorum ve ılık ılık içiyorum..rezene & anason hem sizi hem de bebeği sakinleştirecek, ısırgan da süt artışı sağlayacaktır.tavsiye ederim..

05/11/2011 14:35:00

Ben emzirmiyorum fakat barana dün içirdim gece uyudu hiç uyanmadı yani işe yaradı

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...