yemeğe mısafır

09/02/2010 20:15:00

Bır koca gıcıklıgı daha,bugun arkadasım geldı,bende ıftara kalmasını ıstedım,esımıde sonra aradım,vay bana nıye sormadan böyle bıseye karar verdın dıye costu,ya ne farkeder sonucda ıkımızınde arkadası,esler aynı yerde calısıyo,yokk efendım ne hazırlayacakmısım,bu normal yemek degılmıs ıftarmıs özel seyler yapmam gerekıyomus,ee bı bırak demı bıseyler bılıyozkı davet ettık,ya hazırlıycak olan ben,yapıcak olan ben,yorulucak olan ben yanı kocamefendı canımı sıktı,ama aksama tam tesekkul hazırlandım cok sukur,sonrada elıne saglık ıyıkı cagırmısız,hersey cok guzel olmustu dedı,ha şöyle ya güven bıraz hatununa,menümüzüde yazayımmı,yayla corbası,karnıyarık,bamya,pılav,salata,barbunya,yoğurtlu kırmızı lahana salatası,tatlı,ıcecek daha ne ossun dımı,alnımın akıyla gayet guzel agırladım..,sefam olsun..

Ynt: yemeğe mısafır

09/03/2010 13:14:00

ay hemde nası güzel hazırlanmıssın. ya bu kocalar hep bole.. ben babamı cagırırım ona bile der.. bana sormadın diye... pesssssss...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
KOCA GICIKLIKLARI

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...