İzmir Forum Bornova Kipa Aile Kulübü Kursları

04/21/2012 16:16:00

Merhabalar,

Forum Bornova içerisinde Kipa Extra'da bir Aile Kulübü açılmıştır. Aile kulübü çeşitli ücretli ücretsiz kurslar verilmekte, çocuk ve yetişkinlere yönelik aktivite ve workshoplar düzenlemektedir.

Aile Kulübünde çalıştığım için kurslar konusunda yakından bilgi sahibiyim ve katılmak isteyen fakat duymamış olan İzmirli anneler olabilir diye düşündüğümden bilgilendirme yapmak istedim.

YAKIN ZAMANDA BAŞLAYACAK KURSLAR

AŞÇILIK KURSU (ÜCRETSİZ) / PASTACILIK KURSU (ÜCRETSİZ)

Aşçılık ve Pastaclık kurslarının hocası 25 Nisan Çarşamba saat 15.00'te katılmak isteyen kursiyerler ile kurs tarih ve saatlerini belirlemek, kursun detaylarından bahsetmek için bir ön görüşme yapacak. Katılıp katılmak isteyip istemediğinize ön görüşme sonrasında karar verebilirsiniz.

YOGA & PİLATES KURSU (ÜCRETLİ: AYLIK 60 TL)

Hem pilates hem de yoga eğitimi verilecek olup ücreti aylık 60 TL.dir.
Kurs hocası 26 Nisan Perşembe günü saat 16:00'da katılma isteyen kursiyerler ile bir araya gelip bilgilendirme yapacak, kurs tarihi ve saatlerini netleştirecektir. Katılıp katılmak isteyip istemediğinize ön görüşme sonrasında karar verebilirsiniz.

SERAMİK BOYAMA (ÜCRETSİZ)

Mayıs ilk haftasında açılması tahmin ediliyor olup tarih ve saatler  henüz belli değil. Halk eğitim merkezi ile de görüşüp tam netleştiğinde buraya yazarım.

Ynt: İzmir Forum Bornova Kipa Aile Kulübü Kursları

04/24/2012 18:07:00

LATİN DANSLARI  (ÜCRETLİ: AYLIK 70 TL)

-Salsa, Cha Cha , Bachata, Merengue-

Ücretsiz deneme dersi 2 Mayıs 2012 Çarşamba günü saat 19:00'da verilecektir. 
Deneme dersi sonrasında hocanızın verimliliğini ölçebilir, kendi becerinizi sınayabilir ve böylece katılıp katılmak istemediğinize karar verebilirsiniz. 

04/24/2012 19:03:00

alevcim çiğli kipa da aktivite yok mu?

04/24/2012 19:27:00

Vardır Bengü, orada da Aile Kulübü var çünkü. Gidip sorabilirsin.

05/01/2012 10:31:00

KESİNLEŞEN KURSLAR:

AŞÇILIK: Her Pzt Çarş 11-17 İLK DERS 7 MAYIS
PASTACILIK: Her Perş - Cuma 10-14 İLK DERS 19 MAYIS
DRAMA: Her pazar 12-13:30 İLK DERS 13 MAYIS
LATIN DANSLARI: Her salı 19-20 İLK DERS 8 MAYIS

Çocuklar için, drama, bale, satranç, jimnastik, gitar, okul öncesi ingilizce ve ingilizce kayıtları devam ediyor.
Yetişkinler için Latin dansları, yoga pilates, oryantal step, yağlıboya resim, gitar, takı tasarımı, ebru gemi modelciliği, su kabağı işlemeciliği kayıtları devam ediyor.

12/24/2012 14:11:00

sevgili jise şuan çocuklar ve yetişkinler için devam eden kurslarınız neler bilgi verebilirmisin.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...