DİKKAT DİKKAT Iraz Toros Suman'ı Ankara'ya Getiriyoruz. TUVALET EĞİTİMİ SEMİNERİ

<12>
06/14/2011 18:52:00

AİLE İÇİ İLETİŞİM SEMİNERLERİ
“Çocuklarda Tuvalet Eğitimi”

Tuvalet alışkanlığı mı tuvalet eğitimi mi?

Kaç yaşında harekete geçmeliyim? Geç kalmış olabilir miyim?

Bezi çıkarmak için hazır olduğunu nasıl anlarım?

Bez gündüz ve gece aynı anda mı çıkartılmalı yoksa teker teker mi?

Çocuğum lazımlıktan/adaptorden hatta kendi kakasından korkuyor, ne yapmalıyım?

Okula başlamadan önce tuvalet eğitimi kazandırmak zorunda mıyım?

Alıştırma külodu?Klozet adaptörü? Lazımlık?

Çocuğunuza tuvalet alışkanlığı kazandırmak için yaz aylarını beklediniz ama bu ve benzeri sorular sebebiyle nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız..

......

Uçlar arasında gidip gelmek, bir çocuğun gözünden bu tartışmaya kulak vermek, empati yeteneği güçlü bir ebeveyne dönüşmek, gerçek vak’a örneklerini dinleyip fikir üretmek için Uzman Psikolog Iraz Toros Suman’ ın konuşmacı olduğu Aile İçi İletişim Seminerleri’ nin beşincisine, Çocuklarda Tuvalet Eğitimi  hakkında konuşmaya davetlisiniz..

Tarih:
03 Temmuz 2011, Pazar,
14:00- 16:30
Yer:
EFE Hukuk Bürosu Çetin Emeç Bulvarı Öveçler (Değişebilir)
Ücret:
30 TL.
* Katılım kontenjanla sınırlıdır.

Ynt: DİKKAT DİKKAT Iraz Toros Suman'ı Ankara'ya Getiriyoruz. TUVALET EĞİTİMİ SEMİNERİ

06/14/2011 18:56:00

Cok sevindim bu habere,tam ihtiyac duydugumuz sey. Ben varim:)

Ynt: DİKKAT DİKKAT Iraz Toros Suman'ı Ankara'ya Getiriyoruz. TUVALET EĞİTİMİ SEMİNERİ

06/14/2011 20:54:00

bende bende, burcu süper bi haber..

06/14/2011 21:39:00

kızlar yer konusunda katılım sayısına bağlı olarak sıkıntı yaşayabiliriz,burcu incelik gösterip işyerini kullanımımıza açsa da dediğim gibi kişi sayısına bağlı olarak yer değişikliği olabilir,güzel önerileriniz varsa paylaşın lütfen

burcu harikasın,ıraz hanımla konuşup bu işi organize ettiğin için ne kadar teşekkür etsek az canım benim:)

06/15/2011 06:08:00

evet çok güzel bir iş canım burcucum çok teşekkür ederiz
ben de katılmayı düşünüyorum ankarada olursam.

06/15/2011 06:45:00

Burcu'cum çok teşekkürler, harika düşünmüşsün.. Tabii ki ben de varım :))

06/15/2011 07:24:00

Ne demek canlarım. İyi ki Iraz kabul etti gelmeyi. Fakat en az 20 kişinin ödeme yapması durumunda biletini alıp gelişini kesinleştireceğini belirtmiş. Bu yüzden bir an önce listeyi oluşturup yaklaşık sayımızı tespit edip 20 kişiyi buluyorsak Iraz'ın hesabına ödemeyi yapmamız gerekiyor.

Bu yüzden listeyi başlatalım diyorum.

1- Burcu
2- Emel
3- Merve
4- Eda (erenim)
5-Aslı(drangel--Belki
6- Hilal (erac)

06/15/2011 07:34:00

1- Burcu
2- Emel
3- Merve
4- Eda (erenim)
5-Aslı(drangel--Belki
6- Hilal (erac)
7-Gözde

Bende bende

06/16/2011 07:44:00

Canlarım sanırım anki kanki olarak bu kadar da kaldık eğer hepimiz için uygunsa konuyu Ankaralı annelere taşımayı düşünüyorum ne dersiniz?

Iraz'ın gelebilmesi için 20 kişi olmalıyız. Şu anka Emel'in arkadaşını da eklersek 8 kişiyiz. Aslıhan, Ceren, Betül, Özlem, Yeşim ve Pelin'den ses yok daha. Başka unuttuğum kimse var mı gelebilecek olan?

06/16/2011 07:54:00

Burcucum, ben o hafta Adanada olacagım, memleket ziyareti yani. O nedenle katılamayacım için yazmamıştım. Yoksa çok isterdim :(

06/16/2011 08:39:00

Canım bildigin gibi biz yokuz:( ama lütfen iyi not alın bize anlatınnnn!

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
anki kankileri!

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...