DİKKAT DİKKAT Iraz Toros Suman'ı Ankara'ya Getiriyoruz. TUVALET EĞİTİMİ SEMİNERİ

<12>

Ynt: DİKKAT DİKKAT Iraz Toros Suman'ı Ankara'ya Getiriyoruz. TUVALET EĞİTİMİ SEMİNERİ

06/16/2011 08:50:00

Biliyorum canım seni o yüzden yazmadım ama sanki herkes biliyormuş gibi düşündüm herhalde neden "nebahat yok" kimseye açıklamadım.

aslıhan'cığım dediğim gibi not alır sonra size anlatırız. Umarım hepimiz için yararlı olur bu seminer.

Ynt: DİKKAT DİKKAT Iraz Toros Suman'ı Ankara'ya Getiriyoruz. TUVALET EĞİTİMİ SEMİNERİ

06/16/2011 09:26:00

İyi olur Burcu valla, sevinirim. Ogrenilen her sey ufkunu acıyor insanın. Asla kotusu olmaz. Yararlı olacagına eminim.

06/16/2011 15:36:00

Ben de gelmek istiyorum AMA Ufuk o saatlerde Kursa gidiyor dorugu birakacak kimse yok:( ufff bu kurs isine zaten sinir oluyordum simdi bi kere daha gicik oldum.

06/16/2011 15:53:00

özlem ne yap ne et gel bence
önemli bi konu ve ıraz hanım işinde çok iyi

06/16/2011 15:56:00

Bu arada Özlem'ciğim Iraz ile son görüşmemde saatin 11 olabileceğini söyledi. Erken olsa daha iyi olur aslında. Hem seminer sonrası Iraz ile daha çok sohbet ederiz ya da pazar gününü eşi vs ile geçirmek isteyenler için de tüm günleri ölmemiş olur. Ne dersiniz?
Gerçi ben Iraz'a şehir dışından gelen sensin sana nasıl daha uygun olursa biz uyarız dedim ama:)

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
anki kankileri!

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...