e-bebek Çamlıca 'Çocuklarda İlkyardım Semineri'

01/14/2011 08:59:00

Umarım konuyu doğru yere yazıyorumdur :)
Konu: Çocuklarda İlkyardım
Konuşmacı: Acil Servis Sorumlusu Aytekin Seller
Tarih: 15 Ocak 2011 Cumartesi
Saat: 13.30 - 14.30
Yer: e-bebek Çamlıca mağazası

Ayrıntılı bilgi için:               0216 325 11 11        

Ynt: e-bebek Çamlıca 'Çocuklarda İlkyardım Semineri'

01/15/2011 20:33:00

doğru yere yazmışsınız ama ben çok geç gördüm, oysa ki çok isterdim gitmeyi, bi daha olursa yine yazın olur mu..

Ynt: e-bebek Çamlıca 'Çocuklarda İlkyardım Semineri'

01/17/2011 17:06:00

Seminerlerden haberim oldukça yazarım. Aynı zamanda www.bebek.com internet sitesinden güncel seminerleri takip edebilirsiniz. Bu haftanın programı şöyle:

"0-3 Yaş Grubu Çocuklarda Kazalarda İlk Yardım ve Evde Çocuk Güvenliği” seminerinde buluşuyoruz

İlkyardım eğitmeni Dr. Ethem Şanlıer ile Çocuk Güvenliği Uzmanı / Y.İç Mimar Arzu Birinci’ nin vereceği seminerler ayda bir kez veriliyor ve  15 kişi ile sınırlı.

Seminerlere katılım için 0216 5770421-22 nolu telefondan Parkzon’ a rezervasyon yaptırmak gerekiyor. Seminerler ücretsiz. 

"Bebeklerde beslenme" konulu seminerde buluşuyoruz!
22 Ocak 2011 Cumartesi günü 13.00-14.00 saatleri arasında e-bebek Ankara mağazasında "Bebeklerde beslenme" konulu seminerde biraraya geliyoruz

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anadolu Yakası Panosu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...