migrosta bebek bezinde indirim varr..

02/15/2012 08:39:00

https://apps.facebook.com/migroshepbirlinkte/?ref=bookmarks&count=0&fb_source=bookmarks_apps&fb_bmpos=4_0

arkadaslar belki haberiniz yoktur diye burdan paylaşiim dedim. migrosta prima  premium carelerde money club karta %40 indirim var. dün emek migrosa gittim yoktu.

14,20 ye geliyor. kacırmayın derim ....

öpüldünüz

Ynt: migrosta bebek bezinde indirim varr..

02/15/2012 12:15:00

tane hesabı 30 kuruşş çok iyi ,saol

02/15/2012 13:38:00

çok iyiymiş teşekkürler ne zamana kadar geçerli acaba?

02/15/2012 13:48:00

20 şubata kadar geçerli. yalnız 1 er adet alabiliyosunuz:( ben fabrikadaki arkadastan buldum 1 tane kart daha. tanıdık varsa o kartlar için de giriş yapabiliyosunuz.
emek migrosta 4 numara yoktu. 1-2-3 vardı sadece. sankodaki migros açıldı mı bilmiyorum

02/15/2012 13:56:00

Teşekkürler ama bir tane çok azmış be :(. 

İki hafta önce gittiğimizde migros yoktu. Açılacakmıymış?

Birde forum ne zaman açılacak bilen var mı?

02/15/2012 14:05:00

aa antepe forum mu açılacak.. ne güzell... sankoya migos açılacak 10-15 gündür ben de gitmiyorum. aksam gidip bakarız haber veririm

02/15/2012 14:07:00

Evet dah önceden açılacakmışda sanırım sanko engellemiş inşaat durmuş ama tekrar başladı diye duymuştum. Açılsa çok  iyi olur sanko yetmiyor koca antebe. Birde güzel magazalar da gelir belki ikea belki C&A (çocuk kıyafetleri çok güzel :) ) Tchibo.. vb :)

02/15/2012 19:35:00

ay ne güzel olur.

bu arada bezi  binevler migrosta buldum, aldım.  emekte hala yok

02/16/2012 06:47:00

forum 2012 sonu gibi diyorlar hatırladıgım kadar kalnin dipindeki otoparkın karşı sokagının bitişinde köşede ama tabi istanbul yada izmir deki kadar büyük bir alan değil

sanko artık sıkıyor beni alışverişin yoksa..yukarıdaki oyuncaklarda kızımla buz langırtı oynuyoruz ve hep beni yeni yor......

yaz gelsin doya doya gezelim keşfedelim yeni keşiflere bayılırım

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Antep de yaşayan anneler ve bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...