balık yağı (ilaç) kokusu nasıl çıkarılır.

02/07/2013 07:57:00

Dört gece önce koltuğuma ve halıma dökülen sevenseas balık yağı kokusunu bir türlü çıkaramıyorum.Sildikçe kokusu daha bir ağırlaşıyor.
Kokuyu giderebilmek için ne yapmalıyım?
Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Ynt: balık yağı (ilaç) kokusu nasıl çıkarılır.

02/07/2013 08:15:00

ya içinizi karartmak ıstemem ama kızımın bluzundan 4 kez yüksek ısıda yıkamama rağmen çıkmadı,çok pis bi şey balık yağı..

aklıma sadece buharlı temızleyıcıler gelıyo,onlar buharla belkı gıderebılırler kokuyu.

02/07/2013 08:17:00

ben de onu düşündüm en son belki o çıkarabilir diye..çünkü dedğiniz gibi ne kadar silmeye çalışsam da gitmedi koku ve daha da ağırlaştı..

02/07/2013 08:19:00

inşallah.
çok teşekkür ederim :)

02/07/2013 08:19:00

aynen,hatta bılmeden yanyana attıgım eşimin tşörtüne bıle sinmiş,ondan bıle çıkmadı.umarım kurtarabılırsiniz...

02/07/2013 08:38:00

sirke daha önce hiç bir şey için kullanmadım :) ne işe yarar nasıl kullanılır onu da bilmiyorum.markette bir çok farklı sirke çeşidi var hangisini almamı önerirsiniz, bir de nasıl kullanacağımı söylerseniz  bu akşam denerim?

02/07/2013 08:47:00

bana her yol mubah artık..iş yerimdeyim şuan ama koku o kadar çok zihnime işlemiş ki hala alabiliyorum kokuyu..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
 PRATİK BİLGİLER

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...