1.yılına özel netvarium'da bayan,erkek ve çocuk saatleri ücretsiz(kargo karşılığı)

<12>
03/22/2012 17:44:00

Üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.

Ynt: 1.yılına özel netvarium'da bayan,erkek ve çocuk saatleri ücretsiz(kargo karşılığı)

03/22/2012 18:06:00

peki güvenilir bir sitemi hiç alışveriş yaptın mı canım??

Ynt: 1.yılına özel netvarium'da bayan,erkek ve çocuk saatleri ücretsiz(kargo karşılığı)

03/22/2012 18:08:00

hiç alış veriş yapmadım.ama güvenilir bir siteye benziyor deniyecez sorun çıkarsa tüketici hakem heyeti sağ olsun çözüyorlar hepsiburada da yaşadığım sorunu çözdükleri gibi.

03/23/2012 06:12:00

Merhaba

Ben de firsatkulubu.com dan bir alışveriş yaptım

Kırık ürün geldi

Hic de ilgilenmediler

Nasıl iletişime geçiliyor bu tuketici heyetiyle?

Ben de yazayım

Yardim İcin tesekkurler

03/23/2012 06:37:00

ilçenizdeki kaymakamlıklarda bulunuyorlar şahsen başvuru yapmanız gerekiyor.Eğer ürün kusurlu geldiyse 30 iş günü içerisinde iade etme hakkınız var ve paranızı geri yatırmak zorundalar hakkınızı sonuna kadar arayın.HEPSİBURADA o kadar çabalamamıza rağmen ilgilenen olmamıştı ama sonra paşa paşa kendileri aradılar:)) hem ürünü aldılar hem iadeyi yaptılar.

03/23/2012 07:17:00

Merak edip üye oldum

Saati seçip sipariş aşamasında kargo bedelinin

9,90 olduğunu gördüm

Biraz fazla geldi . İşportada 5 TL ye saat bulunduğunu

Düşününce vazgeçtim .

Bir de tc No isteniyo sipariş aşamasında garip geldi ..!

Ayrica Google da site hakkında bol bol Sikayet var

Alacak arkadaşlar dikkatli olmalı bence

Siparişler yanlış eksik kırık hatalı bozuk gelebiliyomuş

Şikayetler hakkında merak ederseniz;

http://www.sikayetvar.com/firma/detay/netvariumherseyhemencom

03/23/2012 07:29:00

BU site iiçin bir şey demiyorum ama birgülcüm sipariş verirken tc no istenmesi normal. Fatura kesilmesi için tc kimlik numarası olması zorunlu bireysel satışlar. mali açıdan yani faturada yazmak zorunda satıcı. Bizimde online satışımız var ve tüm müşterilerden irsaliye ve fatura keserken tc sini yazmak zorundayız. Bu normal ama bu kadar şikayet olması beni rahatsız etti. Bir zayılatıcı ürün vardı nar ile ilgili. Ücretsiz gönderiyoruz diye reklam yapıp müşteri topluyorlar sitelerine. Ama yok paketleme yok kargo ve masraf (ürün ücretsizmiş) diyerek 35 tl (yada 30 tam hatıramıyorum) ücret talep ediyorlardı.Gelde bu ürüne güven. Bu saat durumu bana biraz onu hatırlattı. Gelecek saatin kalitesini de merak ediyorum tabi. Onun haricinde 1 hafta 10 gün geciken kargoları anlayabiliyorum. Çok yoğun bir talep olunca bu kadarcık gecikmeleer normal olabilir. Ben bir çok alışverişimi netten yaparım bazen bu kadar gecikmeler olur.Eğer hediye falan değilse aldığım şey çok ta sorun etmem. Ama bu siteyi hiç bilmyorm hiç duymadım. 

03/23/2012 20:30:00

ikinciyeni bilgi verdiğin için çok teşekkürler ben de üye olsam mı diyordum ama vazgeçtim..

03/23/2012 20:45:00

benimde aklıma şu geldi 1 senedir varmış ve biz hiç duymadık bu siteyi. markafoni trendyol... artık markalaştılar bu site gölgede kaldı.mesela bi hadiseye  verilen parayı okumuştum baya büyük meblalar ödenmiş,tanıtım ve üye sayısı arttırmak adına saat hediye etmek üstelik toplu alışlarda bize söylenen fiyatın çok çok altına alıyorlar çok uç bi davranış değil gibi inşallah altından farklı bişey çıkmaz bende diğer alışveriş ssitelerinden çok alışveriş yaptım,sorun yaşamadım,inşallah bu da öyledir

03/23/2012 21:03:00

üzüldüm gugu senin adına tabi deneme görme imkanı olanlar için çok gereksiz benim de aldığım bişey büyük gelmişti ben çevremdekiler sordum beğenen alan varmı diye sattım birine.iadeyle uğraşmadım. merak etme iade edilen birini tanıyorum paran iade ediliyor ama gecikiyor işte.

03/29/2012 09:37:00

Merhabalar,
İnternetden alışveriş benim işim :)) Bende Netvarium'dan saat aldım ama iyi mi yoksa kötümü yaptım bilmiyorum :((

GUGU06, arkadaşım Trendyol'da paran kalmaz merak etme. Bugüne kadar çok alışveriş yaptım oradan. aldığımın yarısı kadar da iadem olmuştur. 10-15 günde parayı geri ödüyorlar. Limango ve Markafoni'de aynı şekilde. Üstelik kargo ücretinide geri veriyorlar. Yani hiçbir zarın olmuyor. İçin rahat olsun ;)

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...