Adile Naşit Tiyatrosu

02/18/2010 08:34:00

Yıldırım Belediyesi Kent Konseyi Kültür Sanat Çalışma gurubu tarafından hazırlanan bir oyun.
Bu Pazar günü başlıyor, gitmek isteyeninize buyrun detayları;
Belediye kent konseyi

Oyun: Alaadin' in Sihirli Lambası
Mekan: Adile Naşit Tiyatrosu
Gişe Tel: 0 (224) 368 51 20
Ücret: Ücretsiz
Tarih:
21 Şubat 2010, Pazar; Saat: 13:00
28 Şubat 2010, Pazar; Saat: 13:00

Ynt: Adile Naşit Tiyatrosu

02/18/2010 11:00:00

teşekkürler ama biz daha çok küçüğüz maalesef biraz büyümemiz gerek.ben ilk kızımı 2 yaşından itibaren tiyatro ve sinemaya götürmüştüm neredeyse her hafta çok güzel oluyordu.Bence sizlerde götürün telaşlanmayın bağırsınlar hepsi bağırıyor zaten ,ağlarsa hoşlanmazsa çıkarsınız hiç sorun yapmayın.Bizim için tek olumsuz yönü bitince niye bitti diye ağlamıştı ilk gittiğimizde.Şimdi kızım 12 yaşında ve bu tür etkinlikleri seviyor katılmak istiyor konuşkan çabuk arkadaşlık kurabilen ve konuşması çok iyi Bence kaçırmayın

02/18/2010 11:17:00

Bizde ilk tiyatro deneyimimizi 15 aylıkken yapmıştık. O gün bugün AVP' de, Adile Naşit'te Barış Manço'da oynanan bütün oyunlara gittik. Bu Pazar' da burda olacağız kısmetse. Malesef İstanbul Ankara'ya kıyasla çok az etkinlik var, olanıda kaçırmamak için çabalayıp duruyoruz :)

02/18/2010 11:39:00

Evet maalesef öyle biz bu sene geldik buraya ve hala alışamadık istanbul da çok iyiydi. ayrıca ben Barış Manço ya yakın oturuyorum ilerleyen zamanlarda buluşma etkinliği düzenleyebiliriz sizde isterseniz

02/18/2010 11:50:00

Ben doğma büyüme Bursa'lı olduğum halde İstanbul' un çocuk etkinliklerini görünce iç geçiriyorum :) Severim şehrimi aslında ama pek zayıfmışız bu konuda, onuda Ece' den sonra anladım :)

Tanışmayı çok isterim, girişimimde oldu burada aslında ama bi organize olamadık gitti :) Artık havalarda düzelmeye başlıyor ufak ufak, bundan sonra daha kolay olur umarım. Bu arada iletişimi kolaylaştırmak için, msn kullanıyor iseniz anadoluu@hotmail.com eklerseniz sevinirim.

02/18/2010 12:50:00

umarım görüşürüz msn kullanmıyorum

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bursa Nurturia üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...