yatak korkuluğu arıyorum.

<12>
01/19/2012 16:53:00

arkadaşlar gece bizmle yatmak isteyen kızımızı arada yanımıza alyrm ancak sürekli aramıza almak zorunda kalyrm ve sağ göğsmle emziryrm solda bu sefer süt azalyo zaten az ..aramzdada ezerz korkusuyla sürekli tedrgin yatyrm hoş genelde uykuya dalar dalmaz hamağına koyuyorm çok alşmasn bu durma die ama yinede diğer tarafıma yatrmakta istyrm bana uygun korkuluğu olan arkadşlar yatağmz 1.50-1.9O şeklind gerçi bu kokuluklar standart gb görnyo tekliflerinizi ve fikirlerinizi beklyrm

Ynt: yatak korkuluğu arıyorum.

01/19/2012 16:56:00

eger bulamazsan yatagı duvara yaslayıp kenarlara yastık veya minder koysan? biz oyle yapmıstık ta :))))

01/19/2012 17:37:00

ben yatagin kenarina sandalye koydum, onunede ince yastik. sorunsuz yatiyoruz oglumla

01/19/2012 19:19:00

01/19/2012 19:24:00

olablr aslında sandalyenin arka kısmı dimi yanlış anlamdm ama  ben onuda devririm gerçi ustrplu yatarm ama yine korkuyrm beni küçükken düşürmeşler öyle ve sonra boynumda intihapla bi kaç gün sonra bi şişlk sonrasnda bir amelyat geçrmşm ondan hassasm bu konuda ...şu hastanedeki sedyelerden çalmak istyrm yada ;) beşiğn bi tarafını kırp hergece taşmakta sorun off..acaba bu akşam sandalyyei denesmmi  kalkp şimdi onuda almak bi külfet zaten yok ahamk yok beşk yok ana kucağı ev doldu taştı koyuck yer yok bunları

01/19/2012 19:27:00

sol tarafta duvar yok mu? yatak kaymaz mı? komıdın falan varsa iptal ediver.

01/19/2012 19:28:00

yukardaki resmikoymamdaki amaç yatağın kenarnda gece sürkli kalktğmz için ben yatyrm kızmda hamağnla yanmda ..yani gardropla yatağa sıfır oluck sedye tarzı bi yatk olsaa düşück tarafıda kalmyck bi tarfta ben diğer tarfta dolap..

01/19/2012 19:30:00

sol taraf duvara sıfrı ama oraya babayı attık saat başı kalkınca o tarafta yatmak çok zor olyoo

01/19/2012 19:33:00

ordada kiriş var duvara sıfır ama kiriş nedeniyle boşlk

Ynt: yatak korkuluğu arıyorum.g

01/20/2012 20:40:00

güncel

01/21/2012 00:11:00

Dolapla yatagin arasina sandalye koy. Sirt kismi yataga gelsin. Sandalyenin ustunede agirlik koy kaymasindan korkarsan. Ben utulenecek camasir dolu sepetimi koyuyorum. Cok sukur hic bos kalmiyorda.

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İkinci El

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...