BEBEKLER NEDEN UYUMAZ ..

04/01/2011 14:40:00

Ya arkadaşlar herkes bildiği bilgileri paylaşsın bu böyle olmayacak..Salla salla nereye kadar bide salladığım sürenin yarısı kadar uyusa çocuklara şeker dağıtacağımmm...

Ynt: BEBEKLER NEDEN UYUMAZ ..

04/01/2011 14:44:00

Kakasi gelir uyumaz

zil calar uyumaz

disi cikar uyumaz

gazi olur uymaz

oyun oynamak ister uyumaz

karniac olur uyumaz

giciklin olsun diye uyumaz

04/01/2011 14:50:00

valla dişimiz falan yok bizim daha..ama hep böyle doğduğundan beri ya banada yazık ama ev işi zaten yapamıyorum sallamaktan bilmem herşeyi denedim olmuyor..Çingene salıncağı kuracağım sanırım en sonunda hani eskiden vardı ya tavana asıyorlardı onlardan yapmayı planlıyorum....

04/02/2011 09:27:00

uyku öncesi fazla uyaran ya da az uyaran almıştır :) (aktivite manyağı olduğumuz günler ya da hiç dışarı çıkmadığımız kimsenin de bize gelmediği annenin de oyun oynamya taakatinin kalmadığı asosyal olduğumuz günler :P) yani sonuç herşey kararında olsun :)

uyku saati olağandan fazla gecikirse..

bizimki çoğunlukla bu nedenlerle uyumuyor..

04/02/2011 09:34:00

benim bebeğimde ilk aylar kolik olduğundan sallanmaya alıştı..bu aralar bazen sallanarak bazen kendi uyuyor..ama benim keşfettiğim nokta iyice uykusu geldiğinde 5 dk dan sallanarak uyuyor zaten..demem o ki uykusu iyice gelmeden onu yatırmaya çalışıyor olabilir misiniz?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...