yardımcı arıyorum

01/04/2012 16:34:00

yardımcım ay sonunda memleketine döneceği için işten ayrılıyor..oğlum için yeni bir abla kenim için ise yeni bir arkadaşa ihtiyacım var..türkmenistanlı yerine özbek ya da gürcüler tercihim..şirketlerden almak istemiyorum.referanslı olsun istiyorum.önerebileceğiniz birileri var mı ?

Ynt: yardımcı arıyorum

01/04/2012 16:49:00

acaba neden türkmenleri istemiyorsun merak ettim.bana da yarın gelicek türkmen.ben daha önce özbekle çalıştım ama yaşlı olduğu için çıkmak zorunda kaldı.özbekler iyi oluyor.türkmenler nasıl acaba.

01/04/2012 21:19:00

aslında tabiki her ülkenin hem iyi hem kötü insanları var. ama malesef etrafımdaki ve bana gelen türkmen örnekler hep kötü özbekler ise hep iyi. türkmenler bence edep ve adap olarak bizim kültürümüze biraz uzak ve saygısızlar. telefon ve izin dertleri bitmiyor. sürekli biraraa gezmek istedikleri için başlarıda beladan kurtulmuyor. ama lütfen olumsuz etkilenmeyin. istisnalar her zaman vardır biliorsunuz.

01/07/2012 18:37:00

bana azeri bir bayan geldi daha önce hiç çocuk bakmamış ne yapsam bilmiyorum.28 yaşında 8 aydır burdaymış.karar veremedim bir türlü.

01/07/2012 19:29:00

Hangi ülke olduğu belki önemli olmayabilir ama daha önce hiç çocuk bakmayan bi bayana güvenmek zor olurdu en iyisi danşman bir firmadan referanslı bir çalışan bulmanız ve daha önce baktığı çocukların velileriyle bizzat görüşerek referans almanız diye düşünüyorum.

01/07/2012 19:45:00

ewet haklısınız bende öyle düşünüyorum ama malesef izmirde yatılı bayan bulmak çok zor.çok uzun zamandır arıyorum bulamıyorum bi türlü.referans olayıda artık tanıdıklarını gösteriyolar yani referans olayıda yalan çıkabiliyor.offf çok kötüyüm

02/10/2012 13:45:00

isterseniz özbek bir kadın var işçi bulan, aslında çalışan ama çok çevresi var, kadın buluyor. ben de birkaç kişiyle görüştüm. Onları doğrudan tanıyan şirket yerine şirketleşmiş boyle kadınalrdan daha iyi bulunuyor. Dielrseniz veririm tlfunu. 

02/13/2012 07:13:00

esraec bende alsam o bayanın telefonunu benimde yatılı yardımcı aramalarım sonuçsuz kalıyor

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gündüzlü ve Yatılı Bakıcı, Dadı, Oyun Ablası İlanları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...