Çekmeköy Küçük Şeyler Anaokulumuzun açılışı

<12>
10/18/2011 18:35:00

Bekleriz :)

Ynt: Çekmeköy Küçük Şeyler Anaokulumuzun açılışı

10/18/2011 19:19:00

esra daha dogrusunu yazar ama kucuk seyler ustun dokmenin okullari diye biliyorum. neden ki?

10/18/2011 19:25:00

Küçük Şeyler Anaokulları franchise usulü çalışıyor. Akademi dediğimiz, Üstün Dökmen ve Süleyman Hecebinin kurduğu bir yere bağlıyız. Program, yemek listesi onlardan geliyor. Öğretmen alımlarında destek oluyorlar. Ağustos ayında tüm şubelerin öğretmenlerine bir haftalık eğitim veriyorlar. Geçen haftasonu psikologların eğitimi vardı. Yarın da tüm şubelerin müdürlerinin toplantısı var :)

Her yıl bir kez Üstün Hoca, bir Kez Süleyman Bey bir kez de Gülçin hoca velilere seminer veriyor. Okul açılışlarını da gene Üstün Hoca yapıyor :)  

10/18/2011 19:26:00

.

10/18/2011 19:30:00

zeynep, yakinsaniz mutlaka gorusun bence, buradan tanidigim harika insanlardan biri esra ve orada calisiyor. ogrencilerine kuzucuklarim diyen biri o :)

10/18/2011 19:39:00

Selen, sağol :) Oy, bugün öğleden sonra yoktum zaten, özledim hepsini :)

Zeynep bekleriz. Üstün Hoca konuşma da yapacak. 2. ev sahibi de o:)
Eğitim için program zaten Akademiden geliyor. Geri bildirimler ve değerlendirmeleri de akademiye yapıyoruz. Üstün hocaya tabii sürekli ulaşma şansı yok. Cep telefonu da kullanmıyor zaten :) Ama gerekli olduğu zaman görüşüyoruz. Kurucular toplantılarına da muhakkak katılıyor. Kurucu olarak ben,  Süleyman Beye de sürekli ulaşabiliyorum. Öğretmenler ve müdürler ise eğitim için kurulmuş ekibe her zaman danışabiliyor, destek alıyor. Eğitimlerin bir kısmını da Üstün hoca yapıyor.

10/18/2011 19:42:00

ben açılışınıza dair bazı resimler görüp kaçırmışım diye düşünmüştüm..Şimdi kafam karıştı :S
Gelmek istiyordum hem tanışmak hem tanımak için...Eğer yeni bir org.varsa gelirim bir aksilik olmassa..

10/18/2011 19:49:00

Bekleriz :) Anaokulu için erken gelirse, cumartesi günleri için çok güzel faaliyetler planlıyoruz :)

Pınar, daha önce tanıtım günü yapmıştık. Onların fotoğrafıydı. Asıl açılış cumartesi günü olacak :) Serkan da "Davulumdan masallar"ını yapacak :) Hem onunla da tanışmış olursun :)

10/18/2011 19:52:00

Çok çok sevindim...Yakınımızda aradığımızı bulmak çok güzel olacak..Umarım bir aksilik olmaz gelişimize engel olacak...
Sevgi ve selamlar..

10/18/2011 19:57:00

Çok sağolasın :) Bekleriz. Brunch gibi planlıyoruz :) 

10/18/2011 21:47:00

Esra işime yakın oluşu nedeniyle senin orası seneye bakacaklarım arasında ilk sırada gelmek istiyorum Cumartesi ama Cuma gecesi yurtdışından döneceğim, bakalım uyanıp kendimize gelirsek uğrarız en azından okulu görmek için.

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...