Çekmeköy Küçük Şeyler Anaokulumuzun açılışı

<12>

Ynt: Çekmeköy Küçük Şeyler Anaokulumuzun açılışı

10/19/2011 05:47:00

çok sevindim mutlaka bende gelip bakmak isterim hatta oyun grubu varsa falan belki öyle başlamak faydalı olur..

10/19/2011 08:55:00

Esracım hayırlı, uğurlu olsun.Ben de kizimla haftasonu is icin Antalyada olacagiz. Gelmeyi cok isterdik.İnsallah bir daha ki kutlamanızda geliriz.Nice güzel günler, güzel paylaşımlar dilerim.
Sevgiler

10/19/2011 21:18:00

Gelebilenler kaçırmasın derim... Esra buraya çok emek verdi ve çok güzel bir okul oldu... Esra'yı tanımayanlar tanışmaya... üçüzlerin ne kadar tatlı olduğunu bilmeyenler tatmaya... sıcak, şirin bir okul gezmeye...koca bahçede biraz oksijen almaya... Üstün Hoca'yı tanımaya mutlaka gelin... sebep çok, bahane olmasın:)))))) 

10/20/2011 06:19:00

Hayırlı uğurlu olsun öncelikle....Üstün Dökmen'in kitaplarını severek okurum....Allah kısmet ederde bir aksilik olmazsa cumartesi ordayım inşallah...Umarım oyun gurubuda olurda bizde başlarız....kolaylıklar diliyorum emek veren herkese

10/20/2011 07:28:00

esracım çook tebrikler!!! yolunuz açık olsun :)

10/20/2011 07:47:00

Esracım hayırlı olsun tekrar, başarıların daim olsun arkadaşım;)

10/20/2011 08:43:00

Hayırlı olsun Esra:)

10/20/2011 12:39:00

Hayırlı olsun, kısa sürede olsa cumartesi günü uğramak sizleri görmek istiyoruz.

10/21/2011 11:47:00

Güzel sözleriniz, temennileriniz ve katılımlarınız için çokkkk teşekkürler :)

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...