İNGİLİZCE OYUN GRUBU

03/05/2012 22:15:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: İNGİLİZCE OYUN GRUBU

03/05/2012 22:33:00

Katılmak isterim

Nerde ve nasıl

03/05/2012 22:55:00

Beni yanlış anlamıyın ama bunun için milli eğitimden izin alınması gerekli değil mi? Kaldıki çevremizdeki anaokulu ile kim irtibat geçecek.Şuan büyük oğlumun gittiği anaokulunda haftanın beş günü ingilizce dersi veren bir öğretmen var ve hiç boş saati yok.İzin alındı diyelim haftanın beş günü kendi öğrencileri ile dolu anaokulu iki üç kişilik sınıf açıp ingilizce öğretmeni dolu olduğundan bunun için yeni öğretmen tayin eder mi?

Hafta sonu desek onun içinde ayrıca milli eğitimdenizin alınması gerekli hadi alındı diyelim hafta sonuda elaman çalıştırıacak bunun için alacağı günlük 30 tl yada 40 TL yetecek mi?

03/06/2012 00:01:00

Bu fikir bakıldığında güzel olabilir ama izin alınamdan (özellikle velilerden de ) anaokullarının pek yaklaşacağını düşünmüyorum.En azından bizim semte tüm anaokulları hınca hınç dolu ve yer yok öğretmene yada öğrenciye ayrı bir sınıf açabilirler mi düşünüyorum.

Kaldıki bir sürü prasödür var izinle ilgili .Siz ne kadar kar gütmesenizde anaokullarının pek kar gütmeden bu işe sıcak bakacaklarını düşünmüyorum

Umarım size ve öğretmenlerinize destek olacak anaokulları bulabilirsiniz.

Sevgiler

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...