atlantis sirki

<12>

Ynt: atlantis sirki

11/21/2011 08:56:00

Birde cok soguktu mutlaka kalın giydirin kuzulari

11/21/2011 10:07:00

teşekkürler elmecim paylaşımların için.Çok iyi oldu.Eylül penguenleri çok seviyor en azından onları görecek.

Sevgilerimle

12/03/2011 21:02:00

bende 2 dir önünden geçiyorum gitsekmi diyordum ama açık aşan zaten hava soğuk diye düşünürken yazını okudum elme

zaten oğlum küçük
başka sefere bakalım

12/03/2011 23:03:00

bizde bugün gittik kızımla... elmenin dediklerine tamamen katılıyorum. biz davetiye kazanıp gittik sadece kızım için 5 tl verdim. zaten 25 tl ödeyip girmis olsaydık cok cok üzülürdüm cünkü hakikaten hayal kırıklığıydı... hayvanlı gösteriler yağmurun ilgisini cekti evet ama diğerlerinde yağmuru yerinde tutamadım sürekli gitmek istedi, sıkıldı, akrobasi gösterileri ve animasyonlardan başka penguenler, foklar ve maç yapan köpekleri izledik ki üçü toplamda 2 saatlik sirkte 10 dakika falandı, buz sirki ile ne alakası var anlamadım. ikinci yarının ortasında çıktık çünkü yagmur durmadı... sanırım köpek balıkları sondaydı onu göremedik...
:(

12/03/2011 23:05:00

çadırın içinde ısıtma sistemi var, sokak kadar soğuk değil yani paltoyla oturulabilir bi sıcaklık sağlanmıs, bende üşür diye cok giydirmistim kızımı ama gerek yokmus...

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...