Organikannenin sarı civcivi Ömeeeeeeerrrrrrr:)

<1234>
02/16/2013 12:26:00

Ömerrr,sarı kusum yakışıklı oğlum,Mapımın beyefendi arkadası seni çok seviyoruz,yeni yaşın sağlık,mutluluk,yeni oyunlar,kendin gibi sevimli bi kardeş getirsin sana,güzel günlerin,adının sahibi gibi adaletli bi ömrün olsun...
Organikim,Mervemmm anneliğinin 2. yılı kutlu olsun,iyi ki tanımışım dediğim güzel kadın seviyorum seniiiiiii,

Ynt: Organikannenin sarı civcivi Ömeeeeeeerrrrrrr:)

02/16/2013 12:54:00

Nice güzel,sağlıklı yaşlara Ömercik:)

02/16/2013 13:07:00

ömer'cim doğum günün kutlu olsun.. nice güzel, mutlu, sağlıklı, hayırlı senelerin olsun. mervecim seninde anneliğinin 2. yılı kutlu olsun. bu vesileyle tebrik ederim ömer abi olacakmış. allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah : )

02/16/2013 13:20:00

Doğum gününüzü kutlarım.Nice yıllarınız olsun.

02/16/2013 13:27:00

Omer, sari civciv, sansli bebek. Biliyor musun, hic annemin benle oturup oyun oynadigini hatirlamam. Guzel di mi anneyle oynamak. Cok sansli bir miniksin. Pardon artik minik degilsin, sen abi olacaksin yakinda. Artik havandan da gecilmez, abiyim, abi oldum diye. Herneyse nasilsa herzaman annenin minik sari civcivi olarak kalacaksin.

Seni cok cok opuyorum, terriblesiz, mutlubiir yas diliyorum sana.

02/16/2013 14:00:00

hayırlı yaslar dilerim :))

02/16/2013 14:04:00

mutlu salikli nice yaslari olsun :-)

02/16/2013 14:33:00

oğlumun adaşı...anacığıda sanki benim gönül adaşım,kuzenim..ömer sana hep şans mutluluk ve gurur getirsin..ailenize katılacak yeni bireylede daha mutlu huzurlu ve oyun dolu olun...sevgiler

02/16/2013 15:44:00

Nice yıllara Ömer Paşa :)) Sağlık, huzur, mutlulukla inşallah... :)

02/16/2013 16:56:00

nice güzel yılları olsun sarı paşamızın,ailenle,sevdiklerinle uzun yıllar huzurlu yaşa kuzum:)

02/16/2013 18:25:00

Dogum gunün kutlu olsun sarı civciv:))

Yeni yasında gülücüklerin çoğalsın oyuncu güvercin:)

Mervecigim, anneliğinin yıldönümünü kutlarım, öperim:)

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...