İç çamaşırı

01/21/2010 15:34:00

2 yaş civarı için hangi marka iç çamaşırını önerirsiniz?
Hangisi daha rahat, yumuşak ve 
kaliteli?
Halen body kullanıyorum, ama arada iç çamaşırı takımı da giydirmek istiyorum. (Bazı durumlarda daha rahat olacağını düşünüyorum.)

Ynt: İç çamaşırı

01/27/2010 21:10:00

Mothercare'de bir beden büyük olanları alıyorum.
GAP takım hediye gelmişti, çok yumuşaklar.
Sevi Bebe'nin kolsuz atlet, boxer takımları da güzel.
Kanz'ın da atletleri yumuşaktır ama boxer'larının lastikleri sert gelmişti bana.
Bir de özellikle bezsiz kilotlarda büyük çamaşırlar rahat olmuyor sanırım. Üzerine göre olanını almak lazım.

01/29/2010 13:50:00

Özellikle iç çamaşırında organik veya Confidence in Textiles sertifikası olan ürünler kullanmak daha sağlıklı olur bence. Ama bulmak zor ve seçenek az.
Bazı internet sitelerinde Fuar Baby'nin, Jok Jok'un, Baby Minta'nın vs. ürünlerini bulmak mümkün. Alp doğmadan önce MetroCity Joker'de Clean Globe Organics markası vardı. Hep oradan almıştım. Artık satmıyorlar. Chicco'nun bazı ürünlerinde Confidence in Textiles sertifikası var. C&A de de hatırladığım kadarıyla çoğu üründe vardı bu, ama artık maalesef çok azında var.

02/15/2010 15:04:00

Hepinize teşekkürler, çok yardımcı oldunuz. Hepsini bir anda deneme şansım olmazdı :)

04/03/2010 21:38:00

Artık bodyleri küçük gelmeye başladı, biz de çıt çıtlamaktan sıkıldığımız için yeni body almadım.
Mothercare'den atlet ve boxer aldım (2-3 yaş için olanı), çok yumuşaklar.

04/04/2010 19:01:00

m&s atletlerini mutlaka deneyeceğim önerin için teşekkürler ashes;) Bende gece sürekli kontrolden kurtulurum inşallah sayende:)Peki bu atletlerin bodyleri var mı benim kız için?
Ben mothercarein bodylerini hiç sevmiyorum yakaları çok açılıyor chicconunkileri kullanıyorum ama onlarında çıtçıtları çok küçük.Çiftkaplanın eminim çok iyidir ama nerde bulabiliriz bodylerini?

04/12/2010 20:14:00

M&S dan 2 gün önce aldım termal atletlerden ve tesadüfen kampanyaya denk geldim bi tane alana 2. %50 indirimliydi bende tabi bu fırsattan yararlandım;))
Ben Capacityden aldım ve en küçük beden 1,5-2 yaş.Bana sanki kalıpları küçük gibi geldi ve 4-5 yaş için olanlardan aldım oğluma gayet güzel oldu;)

Cleanglobe organik urunler

02/16/2011 11:41:00

Merhaba,

cok once bir arkadasimiz Clean Globe Organics diye bir marka vardi artik satmiyorlar diye yazmis.
Mallarimizi Joker magazalarinda calisma sartlarimiz uymadigi icin satmaktan vazgecmistik.
Ancak uretimimiz ve satislarimiz devam ediyor.
Dileyenler www.cleanglobe.net ten yeni koleksiyonlarimizi gorebilirler.
4 yasa kadar organik pamuk ic camasirlarimiz var ve kaliplarimizdan simdiye kadar hic sikayet almadik, kumaslarimizin yumusakligindan musterilerimizden memnuniyet mesajlari aliyoruz.

sevgiler,
Aylin 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Çocuk Giysileri Nasıl Olmalı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...