dönen sandalye ve ağlama krizi

10/14/2010 17:30:00

taze taze oldu, dumanı üstünde. kızım bilgisayarın başındaki dönen sandalyede oturuyor, ben de yanında dizlerimin üstünde duruyordum. msn'deki animasyonları oynatıp gülüyorduk birlikte :) dizlerim ağrıyınca yere oturdum. kızımdan bir çığlık koptu. heralde oturmama bozuldu dedim. kalktım hemen. sonra bacaklarım yine ağrıdı, yine oturdum. yine aynı çığlık. :S bu sefer durmadı, yıkıyor ortalığı, "kızım" diyorum, "otursam ne olur, lütfen yine anlamsız krizlerine girme." diye bir yandan ikna etmeye çalışıyorum, oysa çığlık çığlığa ağlıyor. o bağırtının arasında kızım canhıraş bir şekilde arada "baa-mak" kelimesini ağzından çıkarmayı başardı. meğer ben yere otururken koltuğu döndürüyormuşum ve kızımın parmağı sıkışıyormuş masayla koltuğun arasına :S :( kendi salaklığıma gülsem mi, kızımın canının yanmasına ağlasam mı bilemedim...

Ynt: dönen sandalye ve ağlama krizi

10/14/2010 17:48:00

offff kıyamam Duha'cığıma :(( çok çok geçmiş olsun.. Elvancım okurken resmen yaşadım,içim bir tuhaf oldu :( 
o minicik parmaklarından öperim...

10/14/2010 18:56:00

ayy cok gecmıs olsun ya zavallıcık..

10/14/2010 21:28:00

Ayyy geçmiş olsun canım yaaaa. Oluyor böyle şeyler maalesef.

10/15/2010 07:12:00

burcu, anlayınca hemen kucağıma aldım. öptüm parmaklarını ben de :) sustu sonra. anne öpücüğünün iyileştirici gücü ;)

keremseda, teşekkür ederiz. allah'tan ufak birşeydi...

evet ayşegülcüm, dikkatsizlik çok ya. anlayamıyoruz bazen :(

işin komik yanı da, kızım orda höngür höngür ağlarken ben nutuk çekiyordum, "yine mi ağlamaya başladın. birazcık otursam nolur. oturmama da mı taktın? zaten yanındayım, bir yere gitmiyorum. odadan çıkmıyorum. birazdan yine kalkıp bakacağız birlikte...." :)))) duha'nın aksilikleri çok bu aralar, her halta ağlıyor, yine böyle bişi zannetmiştim :S

10/15/2010 07:57:00

oyyy yazık Duha'yaaa :(:( demekki her ağlamaları da kriz olmuyor bazen :) çok geçmiş olsunnn.Sende yere oturma bundan sonra annesi :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne - Baba Salaklıkları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...