Bir kır hikayesi

12/06/2009 21:08:00

Dergiyi karıştırırken bir kır hikayesini görünce fotoroman tadında yaptınız sandım, aa iyi fikir dedim. Sonra baktım tam öyle değilmiş.

Düşündüm de, o çocuk giysilerinin olduğu bölüm, hikaye formatında düzenlense ne güzel olur. Çocuklara okunacak şekilde.

Ilgaz arkası önüne bakınca, derginin neden onun değil benim olduğunu tam kabullenemedi. Tuvaletten çıkınca elinde dergiyle yakalandı (ciddiyetle inceliyordu).  Yakalanınca da, güzel güzel okudum annecim dergini, zarar vermedim dedi :)

Ynt: Bir kır hikayesi

12/07/2009 07:05:00

Aslında iyi fikir..
Bu sayıdaki moda çekiminin ne olacağını tam belirlemedik.
Bir de bu moda çekimlerini 'iyi' fotoğrafçılara (moda piyasasında kabul gormus) cektirmek icin gobegimiz catliyor.
Onlar da 'kendi bildikleri gibi' yapmak istiyorlar.
İnan sayfaya hangi sirayla konacagina bile karisamiyoruz.
Durum vahim :)

12/07/2009 08:29:00

uff birtürlü dergiyi Antalya da bulamadım. meraktan çatlayacağım:(

12/08/2009 21:56:00

yarın hemen ilgileniyorum.. daıtımcılara sorayım antalya'da nerelerde var diye..

12/08/2009 21:57:00

waikiki, b&g gibi çocuk mağazalarına da sorun mutlaka, çocuk mağazalarında da satılıyor..

12/09/2009 07:34:00

hiç  çocuk mağzaları aklıma gelmemişti teşekkürler. bugün iş çıkışı kesin bulacağım:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
ALL for kids

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...