Pazen ortu & bornoz Dodanlı

06/07/2010 12:56:00

Merhaba,
Yılların kumaşçısı Dodanlıda ihrac fazlası pazen bebek battaniyeleri ve bornozlar var... Ustelik çok uygun Battaniye-->7,50 bornoz da 9Tl(uzerinde mothercare etiketi var)
Ihtiyacı olanlara duyurulur :)

Ynt: Pazen ortu & bornoz Dodanlı

06/07/2010 12:59:00

Dodanlı nerede?

06/07/2010 13:02:00

Bağdat Caddesinde, Cafe Corwn'un ara sokağında...
Caddebostan tarafında kalıyor

http://www.cafecrown-cafe.com/caddebostan.asp

06/07/2010 13:10:00

Tamam sağol akşam üzeri bakayım bir

06/09/2010 13:46:00

Dün akşam uğradım ve iki tane battaniyeyle bir havlu aldım. Ben de harcıalem kullanılabilecek türde battaniye arıyordum, çok iyi oldu. Mother Care ve birkaç markaya daha Türkiye'de yapılan üretimin ihraç fazlası kısmını satıyorlarmış. Bazılarının etiketleri kesik olabilir yani.
Nevresim takımlarının da fiyatı uygundu. Aslında dışarıda ne kadara satılıyor bilmiyorum ma bana uygun geldi. Elime aldığım bir takımın fiyatı 22 TL idi. Bizim kızın nevresim-pike takımlarını annem ve kayınvalidem dikiyor ama böyle bir imkanı olmayanlar için değerlendirilebilir. Kısa sürede tükenecek gibi görünmüyor. Üst katı komple bebek malzemesi...
Paylaştığın için teşekkürler didemnurcan :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...