Blog takipçilerini arttırmak?

<12>

Ynt: Blog takipçilerini arttırmak?

01/19/2011 16:59:00

hediyelerle şunlarla bunlarda 8-9 ayda 600 izleyici gecenleri tanıyorum,hatta bazısı 2-3 ayda 400 izleyiciyi geçmişti.yazdıkları da eften püften bi görseniz:)

önemli olan içten olmak,sizi sevenler gelsin,gerisi boş.

01/19/2011 20:52:00

belki bu blog dünyasinda yeni olmamdan dolayi ama yinede ben bu yüzlerce takipci konusuna biraz soguk bakiyorum cünkü blogumu sirf KENDIM icin yaziyorum, yazmak iyi geldigi icin. okuyan okur okumayanda okumaz yani (:

01/19/2011 22:31:00

kızımın bloğunun 60 küsur izleyicisi var,onların da coğu tanıdıklarım zaten.
onu takip eden olmamaış hiç umursamadım,zaten uzaktaki anneanne ve dedemize fotoğraf aktarma amaçlı kullanıyorduk.

ama hobi bloğumu zaten açma amacım,yaptıklarımı paylaşmak,benim gibi bu işten keyif alanlarla yaptıklarım hakkında fikir alışverişinde bulunabilmekti.
amacıma da ulaştım.
izleyici sayısı hesabı yapmıyorum,sadece belirgin bir artış olduğunda arttığını farkediyorum.
Zaten benim gibi el emeklerinden hoşlananların gelip de izlemeye alacağı bir blog.
yani ister izlesin ister izlemesin,ben paylaşıyorum ve okunduğunu biliyorum,bu yeterli..

01/20/2011 11:22:00

yazmak gerçekten iyi geliyor...bende kızımın bana yaşattığı heyecanları mutlulukları v.s. yazıyorum...ama tabiki ki,mseyi zorlayarak benimde blogumu takip edin mantığı gütmeden....lütfen yanlış anlaşılmasın....çok takipçileri olanların duygu ve düşüncelerini de paylaşıyorum...ama yinede hani hepimiz kendimizi iyi hissettiren şeyleri yapma girişimindeyiz nihayettinde....ben olaya nazımın tahir ile zühre meselesindeki bakış açısıyla bakıyorum...güzellikler hepimizin olsun arkadaşlar....

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
BLOG SAHİBİ NURTURİA ÜYELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...