Goztepe civarında anaokulu

11/08/2010 14:10:00

merhaba,oglum 2,5 yasında ve yarım gun gidebilecegi, ingilizce egitim veren, guzel bahceli bir anaokulu arıyorum..Simdilik elimdekiler cansın anaokulu, early steps ve small hands
cevap verenlere simdiden tesekkurler,

Ynt: Goztepe civarında anaokulu

11/10/2010 07:17:00

cok tesekkurler, evet fenerahce lisesinin yan sokagında (hattat bahattin de) oturuyoruz. Cansın bizim bir sekilde tanıdıgımız oldugundan bu cuma bir gidip bakıcam. ben calısıyorum ve emiri icime sinen bir okula alıstırmak su sıralar en buyuk istegim, boylece sadece ona birseyler vermeye calısan ben olmayacagım:)
buarada ben oglumu 1,5 yasından nerdeyse 1-2 ay oncesine kadar gymboree e gonderdim, cok memnundum ama erenkoyde yani yurumek biraz zor oluyor ve bakıcısı ile hep taksi ile gidip geldiler. Acıkcası gereksiz bir maliyet eklendi o yuzden yakınlarda bir yer arıyorum simdi.
bu hafta early steps ve small hands ile de gorusecegim, size belki de uymuyor ama goruslerimi paylasırım.
Buarada ben bu sitede yeniyim, cevabınız ve ilginiz icin tesekkurler,

11/11/2010 21:26:00

merhabalar, şu konuya bir göz atmanızı tavsiye edeceğim:

http://www.nurturia.com.tr/groups/thread/c4aed3d2-cb1c-4799-9f3f-9dde0111e17a/1/istanbul-kres-tecrubeleri

05/06/2011 07:43:00

Early stepi ben de düşünüyordum. Tavsiye eder misiniz? Small hands nasıl? Teşekkürler

05/12/2011 07:44:00

Early steps e gonderen arkadaslarım var ve memnunlar. Ama ben bahcesi olmadıgını gorunce icine girmedim bile. Sonucta tercih meselesi, gorusmende fayda olabilir.
Small hands iclerinde en pahalı olan gibi bir de pesin alıyorlar odemeyi (yıllık)
tamamen ingilizce oldugu icin cok istedim aslında. hatta bahcesi de cok guzel. ogretmenler profesyonel gozukuyor. ama icerisi eski idi ve sahibi ile konusmak pek icimi rahatlatmadı, elektrik yakalayamadım....ve vazgectik.

simdi harika park a gidiyoruz...zaten orası ilk basta alsaydı hemen goturecektim ama doluydu. sonra takiplerim sonunda ogleden sonra programı baslattılar ve simdi oglum yarım gun orada gecitiyor...gonulden tavsiye edebilirim, eger dusunuyorsanız, onumuzdeki sezon (eylul) kayıtları dolmus bile olabilir, acele edin.

05/12/2011 22:27:00

Harika Park'ın saatleri çalışan annelere uymuyor, ya da artı bakıcı tutmak lazım, geç açılıp erken kapanıyor çünkü.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
24-36 ay arası çoçuğu olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...