Kardeş Puset (Phil & Ted's)

08/30/2010 12:56:00

Kızlar,
Bizim kardeş pusetimizden ikinci el buldum.

Sahibinden.com'daki linkini veriyorum:

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bebek-tasima-araba-puset-ted-phil-s-e3-buggy-3-tekerlekli-2-cocuk-tasiyabilen-puset/detay

Biz Mothercare'deki son puseti almıştık, dışarıda da gören herkes soruyor nereden aldığımızı. Kız doğmadan önce 3 ay oğlanla kullandık. 1,5 aydır da iki bebekle kullanıyoruz, inanılmaz memnunuz.

Ynt: Kardeş Puset (Phil & Ted's)

10/06/2010 11:38:00

Merhabalar,

Altta küçük olan duruyordur herhalde.Peki o be iraz ayaklanınca nolcak :) Ya orda durmak istemezse..
Önünü filan görmek istemez mi dersiniz?
Nasipse bende ikinci minik bebeğimi alacağım aralıkta kucağıma..İkiz arabası almayı düşünüyorum.Kardeş pusette seçeneklerim arasındaydı..
Siz ikiz puseti neden düşünmediniz bu daha mı kullanışlı anne açısından?

10/06/2010 20:32:00

tandem nursing basligindada verdigim link varya, orada zamaninda aysegülle uzun uzun yazismistik, bir göz at istersen: http://www.nurturia.com.tr/questions/a3cfbd81-2bdb-4173-aae3-9d38012c9d52/1/yeniden-hamileyim!!!

10/07/2010 23:09:00

Sen asna'nın dediği yere de bakabilirsin ama ben sorularına hemen cevap yazıyorum. :)

Ben bir süredir almak istediğim herşeyi internette iyice araştırıyorum, kullanıcı yorumlarını, ürünleri analiz eden siteleri buluyorum google'da, aklıma yatarsa alıyorum. Bunu da çok araştırdım, herkes aynı şeyi düşünmüş, hani arkadaki bebek oturmak istemezse diye ama aksine arkada oturan bebek yerini çok seviyormuş, bunu o kadar çok yorumda okudum ki. Ve 1 tanecik bile arkadaki koltuğa oturmak istemediğine dair bir yorum okumadım. :) Demek ki görüş açısı çok güzel.

İkiz bebek arabasını düşündüm. Zaten bunu alamasam Cosatto Sis-Bro pembeli mavili ikiz pusetinden alacaktım. Mothercare'de kendi markası arka arkaya olan bir bebek arabasını da beğenmiştim. Ama şimdi şöyle bir şey var, bir süre sonra ya da zaman zaman oğlum bebek arabasına oturmak istemeyebilir, ya da yanımızda tek bebek olabilir o an ikiz pusete ihtiyaç olmaz, bir de bagajda onlar daha çok yer kaplar, bunun tek bebek arabasından tek farkı kağıt gibi bir 2.koltuğunun olması, ister tak iki bebek taşı, ister çıkar tek bebek taşı.

Son olarak iki bebek taşınan kardeş ve ikiz pusetler arasında çok iyi bir derecesi var, hem kullanıcıların verdiği hem de ürünleri analiz eden ve puanlayanların verdiği dereceler harika.

Ben şimdiden ikinci bebeğini de sağlıkla kucaklamanı diliyorum.

Sevgiler.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
 Aralarında yaş farkı az olan kardeş bebeklerin dünyası

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...