BİZİM EK GIDAYA GEÇİŞ ÖYKÜMÜZ

12/26/2010 18:07:00

Doktorumuzun isteği üzerine 25 haziran itibariyle patates-havuç-pirinç püresi hazırladım. Doktor önce hoşuna gitmayacak tadlarla başlayalım sonra güzellere geçeriz demişti. İlk gün 2 kaşık ikinci gün 4,6,8,10 diye artıracağız. Cmt ilk kez tören merasimi ile verdik. İlk tepki diliyle geri itmek oldu. Yüzünü de buruşturdu:))Sanırım tadını pek beğenmedi. Yani 2 kaşığı yedirmek ne kadar zor olabilir ki. hehe epey uzun sürdü. Ağlamadı,kusmadı ama yutkunmayı beceremedi. İkinci gün 4 kaşık vermek çok daha uzun sürdü tabi:)) Böyle hevesle yemiyoruz. Bu arada akşamları anne sütüne hipp pirinç ekledik. Bayıldı. Biberonla verdim bunu. Bakalım daha neler olacak. Gelişmeleri yazarım.

Ynt: BİZİM EK GIDAYA GEÇİŞ ÖYKÜMÜZ

12/29/2010 10:59:00

bugün maydonoz koymayı unutmuşum.suyuna koyup püre yapmadan içinden alıyordum. unutmuşum.hiç mızlamadan yedi zozik:))artık maydonoz koymucam.

01/19/2011 17:09:00

1 haftadır yoğurt veriyorum sevdi zozik. bazen erik ya da kayısı püresi de katıyorum. daha iştahlı yiyor.

02/25/2011 22:11:00

lütfen daha çok yaz pınar.)

02/25/2011 22:14:00

:))yazmak istiyorum ama fırsat bulamıyorum tatlım.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
EK GIDAYA GEÇECEK,GEÇMEKTE OLAN,GEÇEN ANNELER

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...