twitter tag'imiz (#...)

Ynt: twitter tag'imiz (#...)

03/01/2012 12:44:00

yaaa papiş asma suratını.. çaba alkışa değer, başlı başına kıymetli... zaten ben sadece bence neden olmaz onu söyledim yavrucum... genel kabul atakanakan gibi çıkarsa sonuçta benim de kullanacağım o olur ;)

03/01/2012 12:48:00

asmadım yanlış olmuş...hepimiz fikir söylüyoruz sonuçta...alkışlık bir şey varsa ilk sensin..aklıma gelen olursa yazcam..

03/01/2012 12:49:00

ahahahahahahaha #sömürebildiklerimizdenmisiniz? yapalım yazabilen zaten ne yapar eder o kanı verir :P

03/01/2012 13:05:00

Okansende guzel fikir okandan izin almak gerekirmi:)

Bir de aklima #kanlacanol# veya #kancanolsun# geldi

Arkadaslar isten engelledigi icin giremiyrum buraya ve cogu yere nolur mazur gorun cepten girebilyorum o da sik olamiyor maalesef

03/01/2012 13:10:00

#hayatkurtar güsel ama eskiyi de tek bir formata cevirebiliriz burdan sürekli yayarsak sanki!!!

03/01/2012 13:41:00

Ben başından beri #gamzeicin1tupkan yazıyorum türkçe karakter konusunda haklısnız karmaşa olabiliyor ama gamzenin adının geçen birşey olması kanımca çok daha vurucu olur. Sonuçta bizi silkeleyen o oldu, HAYDİ dedi ve herşey öyle başladı.

Genel eğilime uyarım bir tibıtır sapığı olarak ama içinde gamze olsun derim yine de nacizane:)

03/01/2012 13:56:00

Ben de Zennap'a katılıyorum:

gamzeicin1tupkan 
gamzeicinbirtupkan gibi
Gamze'li  versiyonlarından biri olmalı... (Sanki 1 ile yazılarnı daha iyi, anlama kolaylığı sağlıyor)

Çünkü çok insana ulaşıldı ve Gamze bu konuya dikkat çekilmesini sağlayan isim oldu.
(İyileştikten sonra bütün gücüyle ilik bekleyen hastalar için savaşacağını yazdı daha geçen gün...)

03/01/2012 13:57:00

Kaymaklikadayif'a da katılıyormuşum:P

03/01/2012 13:57:00

#gamzekurtulacak nasıl olur??? türkçe karakter yok gamze var

03/01/2012 14:00:00

yok biraz hüzün barındırdı biranda:)) içime sinmedi

çok uzun olmayacak

türkçe karakter sorunu olmayacak

gamze temelinde olacak

yine #gamzeicin1tupkan  en içime sineni ya da alıştım ondan bilemiyorum sanki tüm değerleri barındırıyor içinde

düşünmeye devam ediyorum bu arada:)

sinem

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gamze arkadaşımız için ..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...