yulaf kepegi

<123>

Ynt: yulaf kepegi

06/23/2011 14:33:00

Zaten dukan atak evresinde 1,5 kaşık , seyir evresinde 2 kaşık yiyebilirsiniz o yüzden 1 kilo çok uzun idare eder sizi.

Ben güzel bir bisküvi yaptım göz kararı baya çok kullandım (çok kişiye yaptım ama ablamlar ve işyerinden 3 kişi daha dukan yapıyoruz hepsine yetsin diye çok yaptım) 13 kaşık kullandım. Daha bir sürü var kutuda.

06/23/2011 14:35:00

dukanla kaç gitti.
Ben maalesef bi hafta yaptım 2,5 kilo gitmisti. Sonra da aptal gibi bıraktım.
Pazar alışverış yapayım tekrar başlıcam. Ama ılgınctır kı verdıgım kıloları gerı almadım !

06/23/2011 15:18:00

Ben çok çok yavaş veriyorum 2 ayda toplam 6 kilo verdim ama bunun 20 günü dukanla başlangıçta spora ve az yemeye başlamıştım sonra dukanla devam ettim.

Dukanı son 1 haftadır boşladım ama bende devam edeceğim bırakmadım yani.

06/23/2011 20:29:00

ogunlerini de yazar misin ekoanne?
bu arada pinar'a yulaf kepegi ile birseyler yapmasini tavsiye ettim. sebit, yufka birseyler deneyecek :)
bir de, onun gonderecegi yulaf kepegini once rondodan gecirmeliymisiz.

06/24/2011 05:56:00

Ülkü ben doğal yulaf kepeği aktardan aldım ve denedim tadı çok çok kötüydü yiyemedim çöpe gitti yani bu rondodan geçenler pek başarılı değil sana orjinalini bulup almanı tavsiye ederim ben orjinalini aldıktan sonra ohh be dedim tadı fena değil en azından yenilebiliyor eğer uzun süreli dukan yapacaksan kesinlikle orjinal yulaf keğeği bulmalısın onunla da bir sürü tarif kendin yapabilirsin Dukan galetası, dukan ekmeği, dukan bisküvisi vs. bir sürü tarif var internette.

06/24/2011 19:36:00

onlar katki maddesi iceriyormus nihal bolca (o hale gelebilmek icin), tercih etmiyorum.

ekoanne, evet, dukan listesi var elimizde ama gercek hayatta nasil uygulaniyor, neler bulunabiliyor merak ettim. mesela ogle de aksam da kofte mi yiyorsun?

06/24/2011 19:50:00

sabah yogurt bolca peynır yumurta haşlaması salam sosis
öğlen et veya tavuk yıyordum lıght yogurt
akşam da ton balıgı yiyordum ya da yumurta haşlaması
atak süreci 6 gün yapmıştım sağlam gitmişti.
canım tatlı isteyince meyveli şekersiz sakızlar veya aspartamlı caylar içiyordum..aralarda lıght süt..
ilk hafta meyve sebze yoktu...
tabi et yiyince cok susuyorsun... 3l yi buluyordu...

06/28/2011 14:14:00

cok tesekkur ederim. bir de sizin yaptiginiz krebin tarifini verir misiniz?

06/29/2011 06:05:00

o zaman butun hakkini sabah kullanmis oluyorsun. ara ogunlerde acikiyor musun peki, yogurt doyuruyor mu?

07/05/2011 18:08:00

dukan'da 2.gunum bitti. 1.2 kg gibi birsey verdim. cok memnunum, dun acikmistim ama bugun acikmadim. ancak benim icin tek zorlugu: yulaf kepegi. ilk gun yogurda karistirmistim, 1 kasiktan fazla yiyemedim. bugun omlet yaparak yemeyi denedim, yaninda soganla (izin varmis) zorla bitirdim. yulaf kepegiyle daha fazla devam edemeyecegim. yulaf ezmesi de bu kadar kotu mudur?

bir de, dukanin sitesinde benim icin atak gununu 2 gun olarak hesapladi ama ben 5 gun yapmayi dusunuyorum.

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...