mrhaba ben ayten 13 aylık oğlum var

Ynt: mrhaba ben ayten 13 aylık oğlum var

11/25/2010 11:07:00

aynı sorun bizdede var malesef:( dün hiçbirseyi yoktu aksam hiçbirseyi yoktu gecede hiçbirseyi yoktu sabah öksürükle uyandı ve hala öksürüyor ilaç içirsem mi beklesem mi ne yapayım sasırdım

11/25/2010 11:08:00

uyku tulumu tavsiye ettiler hem sıcak tutuyormus hemde fazla saga sola dönüp üstünü acamıyormus. alıcam bakalım görcez:)

11/25/2010 11:08:00

uyku tulumu tavsiye ettiler hem sıcak tutuyormus hemde fazla saga sola dönüp üstünü acamıyormus. alıcam bakalım görcez:)

11/25/2010 11:13:00

uyku tulumu bizim aynı derdimizi çözdü, tavsiye ederim. Ancak üstünü örtmeyeceksiniz, bu önemli.

11/25/2010 11:15:00

bir an evvel almalı o zaman niloycum. hala soktayım nasıl birdenbire bu kadar öksürük basladı diye :(

11/25/2010 11:28:00

Dua et, bizimki ateşlendi 2 gün, sonra burnu tıkandı, sonra öksürük başladı. öksürüğe razıyım, burun tıkanıklığı korkunç birşey. ememiyor, uyuyamıyor.

11/25/2010 12:11:00

şimdi öglen uykusuna yatırmıstım tıkanmıs cok defa uyandı salladım geri uyudu. burun damlası spreyi hiçbirsekilde kullandırmıyor. peditus versem mi acaba?

11/25/2010 12:14:00

Peditusta paracetamol var. Biz veriyoruz şu anda ama doktorun elzem demedikçe verme derim.
Ateşi yoksa buharı yoğunlaşmış bir banyo ortamı yaratırsan ve nem cihazlarını çalıştırırsan muhtemelen yardımcı olacaktır. Bizimki çok ilerlemişti, hiçbirşey işe yaramadı.

Bu Vicks konusu bir muamma. Bazıları mucize diyor, Vicks'in üzerinde bile bebekelere olmaz diyor. Arada kaldım, bilimsel bir fikri olan varsa çok sevinirim.

Bu arada geçmiş olsun.

11/26/2010 13:51:00

kerem tam 14 aylık oldu ve cok istahsız. ama dogdugundan beri öyle sütüm coktu hep üstüme akardı ama kereme zora emzirirdim 3 4  bazen 5 saatte bir emerdi. hatta 5 aylıkken ek gıdayı baslamamızı söylediler sütüm yetmiyo diye. 4 saatte bir emmesinin normal oldugunu söylediler. simdi 14 aylık iştahsızlıgı devam ediyor zorla oyunla artık nasıl yerse o sekilde yedirmeye calısıyorum
zayıf kilosu tahminen 9 civarı birsey bizim durumumuzda olan varmı

11/26/2010 14:10:00

Oğlunuzun kilosu az değil ki bana göre. Benim kızım 18 aylık ve kilosu 10.9 civarında. bu dönemlerde iştahsızlıkları artıyor malesef. Dişten olabilir. Aslına bakarsanız en zor dönemlerden birine girmiş bulunuyorsunuz. Bebekliklerindeki gibi olmuyorlar artık çünkü. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Yeterki onlar sağlıklı olsun....

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
1 yaş civarı bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...