bebek odası alışverişi

<12>

Ynt: bebek odası alışverişi

06/12/2010 19:58:00

msjıma eklemeyi unutmuşum.resimler blogumda mevcut.

06/13/2010 01:32:00

Ayyy cokoprenses fotolarını uzun uğraşlardan sonra gördüm. :) Odanız çok şirin, bizim odamız gibi pembe-beyaz. Güle güle büyüsün Ceren'cik odasında. :)

Sen de benim gibi uyum takıntısı olan bir anneymişsin. :) Ben de herşeyi uyumlu olsun diye set olarak aldım mobilya hariç parçaları. Sanki şu son 1 ay hiç geçmeyecek gibi... Biliyorum geçecek ama çok zorlanıyorum artık, hem ruhsal olarak hem de fiziksel olarak. Mesela bu saatte buradayım, uykum kaçtı, bir türlü uykuya dalamadım, kalktım bilgisayarı açtım... Neyse gidip gün ağarmadan uyuyayım bari. :)

06/13/2010 08:36:00

sorma takıntılıyım:)sürekli odasının kapısından bakıp var mı uyumsuz,göze batan bişi diye düşünüyorum:)

06/13/2010 08:37:00

off arka arkaya yazıyorum hep:( edit gibi bişi olsaydı:(
sona doğru gelmişsin,cok çabuk geçti benim 32.haftadan sonra.gerçi sen tecrübelisin artık.off of bi daha hamile olsam,çok güzel bişi:)

06/13/2010 17:01:00

evet ya bende 30. haftadan sonrası çok hızlı geçiyor. 10. ve 20. haftalarda bir an önce geçsin derken şimdi haftalar uçuyor.

06/13/2010 21:12:00

Heheheheh. :)) Benim gibisin işte.
Bu arada mesajın üstünde güncelle diye yazıyor, oradan edit edebilirsin.

Ya hamilelik çok güzel ama bana yetti iki tane, çok şükür hihihihi. Allah artık isteyene versin dilediğince. :)

Ama şu son günler geçmiyor sanki...

07/10/2010 13:22:00

Biz de alışverişe başlayacağız artık. 
Perdesini karartma perdelerden düşünüyoruz, sizlerden kullanan varsa memnun musunuz merak ettim, önerilerinizi bekliyorum... ayrıca ayayrlanabilir lamba anahtarı çok güzel bir fikir, teşekkürler.. bu arada çilek mobilya kullanan var mı, memnunmusunuz???

07/10/2010 20:11:00

biz de bugün bebek mobilyalarına baktık nasıl bir şey alacağım konusunda biraz fikir edindim.

• Frenleme sistemine sahip gizli çkmece rayları çok güzel bir şey.Dolabın/çekmecenin kapağını sert de kapatsan çarpmıyor, sistem yavaşlatıyor ve sessizce kapanıyor.Ancak çilek odasının çekmecelerinde bu özellik yok.araştırmadan önce çilek odasını beğenmiştim ama ank/sitelerdeki mobilyaları görünce çilek çok basit geldi bana.Bir de çilek mobilyalarının üstüne yapıştırma süslemeler kullanıyor daha mağazada yapıştırmaların uçlarının kalktığını gördüm.
  • mobilyanın yerden (mop, süpürge ayağı girecek kadar) yüksek olması çok önemli.
  • Ben komodinleri kalkınca boyu 1.90 a kadar büyüyen karyolalardan almayı düşünüyorum.Haliyle çocuk büyüyünce de kulanılacağımız için çok bebeksi süslemelere sahip mobilyalar almayı düşünmüyorum.Hatta bembeyaz bir takım beğendik şimdilik.Odasını duvar kağıdı, halısı ve oyuncalarıyla renklendirmeyi düşünüyoruz.
  • Bu büyüyünce 1.90lık olan karyolaların bazılarında altından ikinci bir yatak çıkan çekmeceleri de var.Bebeğin hastalanması durumunda yanına kalmak veya kardeş açısından iyi olabilir.
Şimdilik mobilya alırken aradığım öncelikli özellikler bunlar olacak.Daha çok vakit var düşüncelerim geliştikçe paylaşırım..

07/11/2010 22:10:00

İstanbul'da oturanlar için Masko'da Cici Bebe'yi tavsiye ederim. Bizim kızın oda takımını (karyolası hariç) oradan aldık, henüz kullanmaya başlamadık ama ahşabı, işçiliği ve fiyatları gayet güzel. :)

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
bebek için alışverişle uğraşanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...