2013 EN'leri

Ynt: 2013 EN'leri

12/13/2012 12:25:00

Hehe super:) teşekkür ederim arkadaslar:)

12/13/2012 12:31:00

Saat 10:00 ile 12:00 arası boş demişti  23 ü için. Orada çalışan bayan. Bu tarz organizasyonlarda kim arıyor yada söz sahibi bilmiyorum. Ama telefonunu aldım orada çalışan bayanın ihtiyacı olan olursa verebilirim.

12/13/2012 12:38:00

pazar sabah hiç kimse gelemez sanırım, tüh kötü oldu bu, çünkü hem bizim hediyeleşmeyi hemde de d.gününü kaldırırmı orası konuşmak lazım

12/13/2012 12:44:00

kaldırmaz zor olur dedi. Önceden haber verilirse isterseniz noel baba bile getirebiliyoruz dedi. bizden biri aramış ama kapora istenmiş verilmeyince kapora o günü yaşgününe vermiş bayan. Sizler bilirsiniz.

12/13/2012 16:59:00

doğum günü tüm gün değildir galiba. en fazla 2 saattir.  o taraftaki annnelrden biri görüşse aslında doğum gününden sonraki saate  uygun olur bana göre tabi diğer anneler ne der

12/13/2012 18:52:00

Gamze gorüsecekti onlarla. Kapora işinden haberimiz olmadı konuştuysa da.. Sabah saatleri de olabilir bana kalırsa.

12/14/2012 10:24:00

Ayy ay ayyyy yıne dokturmussunuz ama benı tek hatırlayan canım ogretmenım olmus sadece:(((sagolsunnn guzel yorumların ıcın feyzanımmm.
benımde henuz tanısmadıgım bır suru yenı anne var grupta o yuzden ben enlerımı onlarıda tanıdıktan sonra yaparım artık.
hepınız sevgı ve saglıcakla kalın...

12/23/2012 11:45:00

=))) çekiliş olayı buraya da sıçramış..allahtan çözüldü de kıpraşabilcez..

yazdıklarınız çok güzel..=) görünce ben de eksik kalmayayım dedim..

-En paylaşımcı, hop orda hop burda, misafirperver, içi dışı bir, işler çığrından çıktığında bile gülümseyebilen anne  misscapt..

-En anarşik, eğlenceli, okumayı seven, içmelik, hiç bilmediğim şahane gruplar dinleyen, yetenekli anne saykoanne..

-En tatlı dilli, sabırlı, güçlü, güzel yüzlü, güzel sözlü,hir bir zaman kimseyi incitmeyen kibar,neşeli anne becanim..(sanırım saykoyla kitap aşkı konusunda kafa kafayasınızdır..)

-En güzel müzik paylaşımı yapan, elinden her iş gelen,şahane kahvaltılıklar yapan, güzel fikirli, güzel fizikli anne momoveannesi..

-En fikri aykırı, cismi uyumlu,  bir var-bir yok, duygusal anne yeşilsovan..

-En 10 parmağında 10 marifet,  güzel anne yasea..

-En çalışkan, en taze anne remlevebiz..

-En hamile, yapbozcu, hastane vardiyacısı, temizlikçi, şamata anne sedaveenes..

-En erken doğum yapan ama efeler gibi sağlam, yakışıklı bi oğlan doğuran anne ozalp07..

-En empatik, açık yürekli, araştırmacı, soğuk duran lakin yaklaşınca alev alev yanan, cartiyerli anne feyzan71..

-En çok düşünen, üzülen yine de başkasının derdine koşturan,süper çocuk şarkıları söyleyen anne yeşilanne..

-En söz verip de bir türlü kitapları iletemediğim anne peyipal..

-En güzel pijama diken anne ilal..(tuçe ve kızçelerine diktiklerin çok güzeldi)

-En uzaaaaakklara giden, adaşım anne ayşesat..

-En güzel kek yapan anne aysel_asmin_arin..

-En hem doğurup hem ev taşıyan sıcakkanlı,güler yüzlü anne uğurlubaykus1..

-En kıpraşmalara gelmek isteyip hem bi manisi çıkan ve gelemeyen anne dasgdelen..

-En yoğun bi o kadar da organizatör anne berk99..

-En güzel garage sale yapan, gözlemci,amerika yolcusu anne hande..

-En çok oyun grubu için yardımcı olan, yakışıklı ve uslu oğlan annesi gmzalp..

-En çok adı savaşı kazanan kahraman diye geçen, benim merakımı cezbeden anne gamzeveakad..

-En sakin, hoş sohbet olsa da kıpraşmalara çok az katılan anne fiyonk..

-En güler yüzlü, kıpır çocuklarla nasıl baş edilir lisanslı, tecrübeli baba saykobaba..

-En süpper yardımcı, tüm dikkatine rağmen kızıyla her gezisi vukuatlı, kızılın önde gideni bayrak tutanı, arada atarlansa da sakin, yakışıklı ve her daim aşık baba revolution..

-En gezmeci, kıpraşma sensörlü, patavatsız, geveze anne gambille.. ;)

canlar, kaldı mı unuttuğum..öptüm hepinizi..

12/23/2012 12:08:00

En süper kahraman kadın,yardımsever,en keyifli yaşayan anne Gamze=)

En içmelik,kankanello,kafa,komik,geyik,en çok çok beraber vakıt geçirmek ıstedıgım fight clup annesi Gambille=)

En akıllarda kalan orgazmık çikolatalı kurabıyesının sahibesi,10 parmakta 1217212 marifet insan Esra=)

En yeni ama en süersonık paylaşımlar yapıp,en çok tanıştıgıma sevınecegım annelerden momonunanası :)

En özledıklerım,buraya ılk geldıgımde var olan,codid ve diğer kayıp anneler:)

En kitap kurdu,her şeyı bi arada yürütebilen,güçlü,keyifli ve en komşu anne Tuçe(becanım),çok sevıyoree..=)

en sakin sakin konuşan,en zarif anne berk99=)

en keyifli,arada sırada hortlayan,ama hep bayılarak ızledıgım keyıflı şeyler yapan Yasemin :)

En özledığım,En başı kalabalık,iki tane canavarın annesi,ama hep pozitif güzel anne ayşesat ayşe=)

En tatlı öğretmen anne,çok kuul,ve evet bu sene jartıyerle anılacak anne Feyzan=)

En duygusal,en yeni başlangıçlar yapan,pamuk yüreklı anne yeşilanne.

En yeteneklı yıne ve en kısa sürede görmem gereken akıllı anne İlal..=)

En özledığım keyıflı sohbetli,kahvelerın ve keklerın efendısı anne aysel.(kırık mikserlı kek tarıfını unutmayalım=)

En yeni gelen,en geyık,en çalışkan,en pudıng yapıcı,en çocuk eyleyici ,alkışlanası babalar Deniz ve Devrim!!!

En süper,az buluşan ama hep beraber olan anneler grubu da antalya annelerı bu arada,hepınızi sevıyorum ulaa..

oh yazdım en sonunda :)

12/23/2012 12:19:00

Ayşeeeee, Denizzzz, iyi ki varsınız yaaaa,

En güzel grup bizim Antalyalı grubumuz vallahi billahi de ,

nurtik birbirine girse de biz amacımızdan şaşmayız  (bugün uzunca süredir geçmişe yönelik bakmıyordum, baktım, güncelede yazdım hatta düşüncelerimi, sorular filan almış başını gitmiş ,herkes birbirinin kuyusunu kazmaya çalışıyor, öyle olunca noluyor nurtiye demiştim, şükür ki o dalga bizim gruba gelmemiş, gelmesin de ....)

herkes güzel, herkesi seviyorum , öperim sizi

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...