Bakimli Kadin Guzel Kadindir (Kisisel Bakim) 1

<12>
03/28/2012 19:53:00

Ynt: Bakimli Kadin Guzel Kadindir (Kisisel Bakim) 1

04/04/2012 08:55:00

Bütün üyelerimiz grubumuza hoş geldiniz...
Bu haftaki aşırı yoğunluğum nedeni ile ancak yazabiliyorum.

04/04/2012 09:08:00

Bu arada yazarken aklıma geldi. Bu sayfada çokça marka adları yazılacaktır. Yanlış anlaşılmasın ben bir kozmetik firmasında falan çalışmıyorum :) Naçizane Tekstil Yüksek Mühendisi olarak bir tekstil firmasında yönetici pozisyonunda, yoğun ama bakımına düşkün bir anneyim. :)

04/04/2012 09:09:00

Hemen aklımdaki tecrübemi paylaşmak istiyorum;
ben öyle düzenli olarak yüzüm için cilt bakımı yaptıran biri değilim maalesef. Çeşitli cilt bakım ürünleri ile evde kendi çapımda takılıyorum. Memnun olduklarım var olmadıklarım var. Bu anlamda Ucuz-pahalı bir çok ürün kullandım. Yüz maskeleri de bunlara dahil. Son favori maskem Nivea nın iki kullanımlık olarak sattığı maskelerinden Arındırıcı özellikteki maskesi. Fiyatı ve sonucu itibari ile çok güzel. Tabiki her cilt birbirinden farklıdır. Ben karma cilt tipine sahibim ve bu ürün tam bana göreymiş.Yaklaşık 6 aydan beri haftada 2-3 olmak üzere bu maskeyi kullanıyorum. Evde yüzünü temizlemek için güzel bir ürün arayan arkadaşlara duyurulur...

04/04/2012 09:30:00

Valla ben cildine düzenliyi geçtim hiç bakım yaptırmayan ve hatta evde de DOVE hariç krem sürmeyen biriyim. Gidince ne alacağımı bile bilemiyorum o kadar çok çeşit var ki hangisi ne işe yarar bilmiyorum , iyi oldu bu tavsiye deneyeceğim.

04/04/2012 09:43:00

Nihalcim bakım falan deyince insanın gözü korkuyor, ben de işte bu korkudan hep beraber kurtulalım istiyorum. 

04/04/2012 09:43:00

Ben geçen hafta bu maskeyi banyonun hemen arkasından yaptım daha etkili oldu bir dene bakalım umarım memnun kalırsın :)

04/04/2012 10:07:00

Bir önerinin ardından bir de önermediğim bir ürün var; 2 senedir Cristian Dior-Shadow maskara kullanıyorum. Şu aralar bitmek üzere... Bende de bir huy var, çok çok rahatsız olmuyorsam ürünü bitene kadar mutlaka kullanırım. Çok tutumlu kadınım çooook, kocam çok şanslı :) işte önümüzdeki günlerde yeni bir rimel almam gerekiyor. Kullandığımı almayacağım kesin!
Bu konuda tavsiye alabilirim. Şöyle bir kaç dokunuşun harikalar yaratacağı, tel tel ayıran değil dolgunlaştıran bir maskara kullanmam gerekiyor!

04/04/2012 10:09:00

Aslında ben Cristian Dior maskaralarını neredeyse 10 senedir kullanıyorum, tüm modellerini belirli sürelerle denedim. Ya benim beklentim yüksek ya da bu marka maskarada isminin hakkını verememiş...

04/04/2012 13:52:00

Bir paylaşım daha;
Geçtiğimiz hafta tırnak bakımımı ordu evinde yaptırdım valla çok beğendim. Orduevlerini kullanma imkaanı olanlara duyurulur. Memnun kaldığım ordu evini de iletebilirim. Her neyse yalnız oje seçimim kremdi hata yapmışım. Çünkü mevsimin trendleri ve moda renklerini göz önüne alırsak en kullanışlı renk bence koyu bordo ! Tam olarak renk adını da eve gittiğimde ekleyeceğim. Yalnız tırnakların kısa olmasını öneriyorum. Kısa tırnakta koyu renk çok hoş duruyor...

04/05/2012 11:33:00

Selam kızlar..
En son favori oje rengim koyu bordo demiş ve numaralarını yazacağımı söylemiştim. Ben beyaz tenli olduğum için bu tonlar ayrıca hoşuma gidiyor. PASTEL-132 ve FLORMAR-385 koyu bordo renkler.
Bir de yine bu baharın moda renklerinden Nar Çiçeği var ki; elbiselerden jeanlere, aksesuarlardan ayakkabılara kadar heryerde cıvıl cıvıl narlanacağız bu baharda. Eee bu durumda ben oje koleksiyonuma PASTEL-58 ve FLORMAR-377 yi de ekledim... Şu ana kadar kullanamadım malum havalar biraz bozuktu ama bu hafta sonunu nar çiçeği tırnaklarla geçireceğim DUYURULUR :)

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bakimli Kadin Guzel Kadindir (Kisisel Bakim)

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...