29 Eylul Cmts -Yaza Veda Piknigi- Istanbul/ Gokturk

<123>

Ynt: 29 Eylul Cmts -Yaza Veda Piknigi- Istanbul/ Gokturk

09/26/2012 08:36:00

ben diyorum ki direk kahvaltidan baslayalim . pogaca, borek, kek, kahvaltiliklarla baslayalim.

daha sonra katilima gore mangal olayina girebiliriz. marketler cok yakinda. para toplar esleri gondeririz. et aliverirler. 

essiz de gelebilirsiniz bir sakincasi yok

09/26/2012 08:40:00

O zaman kişi sayısı netleşsin ona göre bir işbölümü yaparız,inşallah gelebilirim tabi öncelikle.

09/28/2012 10:49:00

kesin oalrak gelenler

nesejoy
ozgecon
rana_defne
prophetic
bediacakir
burcu_irmak
ilkayoz
ferzan08

midir bu durumda?
bazi arkadaslarimizin da ogleden sonra/ aksamustu planlari olmasi sebebi ile cok uzatmamaya karar verdik piknigi. bu sebeple sabah 10da bulusuyoruz. ogleden sonraya kadar takiliyoruz. mangal olayina girmiyoruz. kahvaltilik, kek pogaca turu seyler getiriyoruz.

ben tuzlu pogaca ve kahvaltilik getiriyorum. cok buyuk olmayan bir termosum var ona da cay demlerim ama termosu olan birileri daha cay getirirse iyi olur.
prophetic browni getirecekmis.

digerleri de neler getirecegini yazabilirse iyi olur.

bu arada dun mekanin icine baktim. cok dumduz, cayis bir yer degil. biraz egimli. bilginiz olsun. gerci asagida duz olan kisim da var sanirim. duruma gore yerlesiriz

ve bedia evet goletin yanindaki yermis. ben golet daha geride saniyordum.

gelmek icin yol tarifi:

temden kemerburgaz ayriminda girilir, bu yolda gokturk tabelasini gorene kadar gidilir. gokturk girisinden girilir. ilerideki isiklardan sola donulur. bu yolda evler bitene kadar gidilir. evleri gectikten sonra da bir sure gidildikten sonra sagda mesire yerini goreceksiniz. ilginc ama Esenyurt belediyesi isletiyor. esenyurt belediyesi yazilarini gorurseniz sasirmayin :)

09/28/2012 10:59:00

Ben gelemiyorum malesef:(Yarın akşam konser planımız vardı,beraber gideceğimiz arkadaşlar yarın sabah kahvaltıya gelecekler tüm gün onlarla ilgilenmem gerekecek:(Çok üzgünüm,katılmayı istiyordum bir sonrakine inşallah.

09/28/2012 12:05:00

ozge simit, domates, salatalik getiriyor. ve termosta cay

09/28/2012 12:28:00

Ben meyve getiriyorum; üzüm, armut, elma ve erik..

09/28/2012 12:33:00

ben surprız yapacaktım guya sen nerden bılıosun benım gelecegımı neşe, pes ya :/

09/28/2012 12:34:00

sence burcu.. ?? :)) ihhi..

09/28/2012 12:35:00

rana nası bı ınsansın sen yaa, yemedın ıcmedın yetıstırdın mı, brownıe yapacagıma kadar soylemıs, allahımmm sana gelıyorum yarabbbbımmmm!!!!

09/28/2012 12:38:00

seni okula bırakır bırakmaz aradım. içtiğin sigaradan, giydiğin tisörte kadar herseyi anlattım, benim olayım budur, ağzımda bakla ıslanmamasıyla tanınırım. :p

kaç kişi gelicek, ona göre meyve aliim diye aradım neşeyi, o arada konuştuk lan işte, teaallaaam.. :))

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...