Yeşimcan'ın oğlu Can Two Two Two yaşında !!

Ynt: Yeşimcan'ın oğlu Can Two Two Two yaşında !!

07/23/2012 12:41:00

hepiniz harikasınız hepiniz,sizleri tanıdığım için çok ama çok mutluyum.bu kadar harika annelerle paylaşmak bugünü benim için çok özel....

07/23/2012 12:46:00

eveet işte doğum günümü paylaştığım yakışıklı da buradaymış :}

yeşimciğim güzel oğlunun doğum gününü, senin de anneliğinin ikinci yıl dönümünü kutlarım. sevgiler öpücükler

07/23/2012 12:48:00

Nıce guzel yılları olsun oglunun, hayırlı ve saglıklı gunlerı bol olsun, omrunuze bereket getırsın ve tum hayallerı gercek olsun.

07/23/2012 14:11:00

eyy 2 yaş gümbür gümbür geldin,bakalım 22 nasıl olucak:) Allah o günleri göstersin inşallah hepimize.

07/23/2012 14:17:00

Oyyy kıvırcık,bodrumlu,boylu,poslu,çapkın bakışlı,can yakışlı can kuzumun d.günü kutlu,mutlu olsun...daha nice güzel,sendromsuz yaşlarını da birlikte kutlayalım can'ım:))
Yeşimcim,güzel bodrumun,güzeller güzeli annesi..iyi ki doğurmuşsun,seni tanımışız..anneliğinin yıl dönümü kutlu olsun canım..ikinizi de kucak dolusu öperim:))

07/23/2012 14:39:00

Kıvırcık saçlı dünyalar tatlısı oğluşum canımızın bir parçası oluverdin birden.Gülen gözlerin hep güzelliklere baksın ve şimdiki gibi yaşamın boyu güzel bak herşeye.Artık sende 2 ler kervanına katıldın.Bir yandan büyüyorsunuz bir yandan da benim içimi bir korku kaplıyor.Büyüdüğünüzde yazları sizi bulabilecekmiyiz acaba?Başımıza çete olacaksınız galiba:))Kıvırcık kuzum doğum günün kutlu olsun.İnşallah önümüzdeki yıl hepbirlikte kutlarız.

Her ne kadar yüz yüze tanışamamış olsak da sanki yıllardır tanıyormuşum gibi hissettiğim sarışın bombam Yeşim'im anneliğinin 2.yılını devirdin nasıl hissediyorsun?Duygusal kadınım ağlama sakın:) Çok güzel bir insan ve çok iyi bir annesin bunu unutma.Hayatımın bu döneminde seni tanıdığım için çok mutluyum.

Özetle kıvırcık kuzumun doğum gününü kutlar tüm Bodrum eşrafına selam ederim.Öpüyorum ikinizi de:))

07/23/2012 14:42:00

hülyaaaaa nasıl gülümsettin beni anlatamam:) tamam söylerim selam:)
kendimi çok tuhaf,duygusal hissediyorum,zaman nasıl geçti inanamıyorum.ve biz sonsuza kadar arkadaş olalım,çocuklarımız beraber olsun hep istiyorum.çok öptüm..

07/23/2012 15:09:00

Nice guzel yaslara:)

07/23/2012 21:02:00

Can yakisiklisi, annesinin bir tanesi dogum gunun kutlu olsun :))

07/24/2012 04:14:00

dogum gunun kutlu olsun can, ailenle birlikte mis gibi uzuun yillarin olsun

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...