Bir gunde ne yer bu veletler?

Ynt: Bir gunde ne yer bu veletler?

02/02/2012 14:43:00

ANACIM BENİMKİ SADECE İŞTAHSIZ DEĞİLKİ.

HERŞEYİMİZ SORUNLU

UYUMASI, YEMESİ, İÇMESİ, TÖVBE YAA SIÇMASI BİLEE:))))

02/02/2012 14:44:00

handan yaa aynı anda yazmışız kızımmmmm:)))

günde 5 kere bu çocuk yemek yemiyor diye telefonlaşırsan böyle aynı dili konuşursun işte:))

bebesi yemen yemeyen annelerin kesinlikle ortak bir dili var, çeken bilir çünküm:((((

02/02/2012 14:49:00

Yhu benim cevap hakkaten garip durmuş sizinkiler arasında:) Son bişey yazıp koşarak uzaklaşıyorum bu gruptan:) Yasemincim, Duru o 2 büyük pastayı lüplettiği sırada, bildiğin üzere 39 derece ateşli ve gripliydi. Üçüncü pastayı da yedi ama sen masadan kalkmıştın canım. Ferda bile hayret etti hasta hasta Duru'nun yediklerine..........
DER VE KAÇARIM:)))))))))))))

dimi jülidem :(( ne diyim bilmiyorum artık vallahi de billahide , hastalık yemesini unutturdu bana

1- Sabah kahvaltısı: akşam aç yattıysa yarım kase, yok azıcık yediyse 1/4 kase bulamaç yer. Normal kahvaltı bin saat süreceği için o işe hiç girilmez

2- arada yarım bardak portakal suyu içer

3- Öğle: maksimum 1,5 tane sigare böreği veya 2 kaşık pilav yer. tavuk yemez, eskiden balık severdi onu da yemez oldu. arada krep yiyebilir. bazen krebin içine sebze kakalarız iyi günündeyse yer

4- 1/4 elma yeme olaslığı var ama düşük

4- Akşam: iyi günündeyse öğle yemeği gibi, kötü gününde ise 1-2 dilim ekmek, en kötü günündeyse hiçbirşey yemez

süt içmez. arada yoğurt yer, eskiden güzel yerdi şimdi cık. Kindershokolade ver iki tane yer gıcık. 

dün iki tane kurabiye yedi ama çok mesud oldum 

02/02/2012 14:53:00

Bırsey dıkkatımı cekıyor: bu grupta bahsedılen cocukların en azından buyuk bır kısmı mental ve/veya fızıksel anlamda hareketlı, zaptedılmesı guc cocuklar. Ayrıca ebeveynlerın en azından bırının kucuk yasta yeme sorunu yasamıs olma ıhtımalı de kuvvetlı (kesın olmamakla bırlıkte) Dolayısıyla hareketlı olup genetık mırasında ıstahsızlık olan cocukların buyuk olasılıkla belkı de hep bır sekılde ıstahsız kalacagını soylemek mumkun olabılır mı?

02/02/2012 14:55:00

olabilir yasemin çok mantıklı , anası neki danası ne olsun der annem mesela aras için

02/02/2012 14:56:00

değil.

bkz: ben

hem baba hem anne yeme sorunlu. 

sonrasında ise kilo sorunlu.

tek derdim yemek yeme konusunu duygusallıkla birleştirmemesi. Yediği için sevilen ya da yemediği için sevilmeyen vs gibi durumlardan uzak durmaya çalışıyorum.

psikolojik yemesin. aç olduğu için ve keyifle yesin istiyorum ama beceremiyorum

02/02/2012 14:59:00

iletişiminiz arttıkça

-daha ağzına kaşık sürmeden  doydum diye kaçabilir
- ben yemek yemiyceemmm diye fikrini beyan edebilir
- Bunu istemiyoyum böyek istiyoyum deyip onu da yemeyebilir
- ekmeeeek diye ortalığı inletebilir

haberin olsun :)) 

02/02/2012 15:00:00

burcu iletişim artınca , en azından konuşmaya başlayınca ifadeler netleşiyor umarım sizde olmaz , yemiycem anne , yemek yemek kötü bişi anne,acıkmıyorum anne ,sen ye anne,dit budan anne,kötüsün sen anne yemek ittemiyoyum anne :P

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Aç bebeler grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...