Bir gunde ne yer bu veletler?

Ynt: Bir gunde ne yer bu veletler?

02/06/2012 16:50:00

Sabah: Sadece bir adet rafadan yumurta
Öğleden önce: Meme
Öğlen: Tanesiz çorba
Öğleden sonra: 1 kavanoz elma-şeftali püresi (Diğerlerini yemiyor)
Arada: meme
Akşam:Tanesiz çorba

Acınacak haldeyiz..

02/06/2012 19:27:00

sabah: 3 zeytin, 1 ısırık ekmek:), 3 küp domates, 1 dilim sucuk

Öğlen: şehriye çorbası 4 tatlı kaşığı

ara: 1/4 kek

Akşam: 5 burgu makarna + yatmadan önce 90 cc süt

02/06/2012 19:52:00

Şükür çok şükür de, ikinci öğün çorbasının yarısını bile içmedi.
6 kelebek makarnaya istemeden çok güldüm özür dilerim, ne hallere düşürüyor annelik insanı, neleri saydırıyor :)

02/07/2012 07:30:00

Alllah'a sukurler olsun kı kv'nın yaptıgı dolmayı cok sevdı, dolmaların kabugunu/kılıfını -ne denırse ondan ıste- yemeyecegını dusunmustum ama yogun kıvamda ezınce arada yadırgamadı, inanılmaz azdıgı haftasonunu en azından normal yemıslıkle bıtırdık (normalden kastım mıktar normal yenılenler 4 mevsım degısmez) buna da 1000 sukur...

cocuklarımız ıstahsız oldugu surece bu grup sonsuza kadar var olacaktır ınanıyorum ben.

02/07/2012 08:39:00

yok ya Eymen sucuk da yemiyor, babası defaatle denemiştir. Salam, sosis de ben hiç vermedim. Ama patates kızartması verdim, iyi günündeyse bir kaç tane yemiştir. Şimdi düşünüyorum da Eymen sevdiği şeyleri de çok yemiyor. Mesela pilav seviyor diyoruz, ama iyi günündeyse 2-3 tatlıkaşığı yiyor... Yalnız okuduğum menuler bana gayet iyi geliyor, acaba biz çok mu kötü durumdayız? Bazı miktarları (1 kase çorba? Yarım kase çorba?) hiç yemedi daha. İyi günündeyse 2 çorba kaşığı. Of. 

02/07/2012 10:17:00

Allahım sonunda Nurti de aradığım grubu buldum.Evet ben son derece iştahsız ve yemek konusunda cok zor bir çocuk annesiyim ve bu benim hayatta başıma gelen ve üstesinden gelemediğim en ciddi sorunum.Her yemek saati kabus.dila ne yer. Sabah çok nadir kahvaltı yapar,onda maksimum yediği yarım yumurta,bir kaç lokma kaşar peyniri son zamanlarda 2-3 zeytin.öğlen yemek yemez,yatmadan önce 200 cc süt icer( tek şansım mı demeliyim bilmiyorum sütte sınır yok tüm gün süt icebilir versem Bişey yemez ).Gün içindeki diğer tek öğünü makarna,pilav ve köftefen oluşur.en fazla 2 köfte,3-4 tatlı kaşığı da pilav ya da makarna yer.yoğurt,sebze,kuru bakagil asla yemez.Akşamları yatmadan önce enerjisi yüksek şeyler vermeye çalışıyorum,ince bir dilim elma,birkaç kuru üzüm ve badem şanslıysam yer.Ama aç yattığı için gece sürekli süt diye sayıklayarak uyanır ve sulu süt içer.Çorba içmez ki içine bişeyler kakalayabileyim.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Aç bebeler grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...