Davulumdan masallar-Çekmeköy Küçük şeyler Anaokulu Cumartesi Etkinlikleri

Ynt: Davulumdan masallar-Çekmeköy Küçük şeyler Anaokulu Cumartesi Etkinlikleri

12/17/2011 19:27:00

Evet guzel bir etkinlik oldu.

Ekip de superdi.

Cocuklar eglendi. Aile katilimli olunca her dakikasina

Sahit olduk.

Babamiz da ilk defa ufaklikla ortak bir etkinlikte

Yer almis oldu.

Cayimizi da bahcemizde ictik

Yolunuz acik olsun Esra'cim

Sevgiler

12/17/2011 19:36:00

@ervinveannesi;ben geliceksin diye düşündüm gözlerim aradı :) Evet kıskandım 2 ay önce oralarda az ev bakmadım çok kararsız kaldım sonra babamızın işine yakın olanı tercih ettik...Çekmeköylüler şanslı hem güzel bir okulları hemde şehirin içinde şehirden uzaktalar..
Esranın etkinliklerini takipteyiz mümkün olduğunca katılmaya çalışacağız:)

12/17/2011 19:40:00

Ev aradığınız zamanlara şahit olsam sizi ikna ederdim bu tarafa(baba da dahil)...Neyse..Artık misafirimiz olursunuz bazen Esra'nın  bazen benim...

12/17/2011 20:40:00

biz bu etkinliğe katılamadık çok istediğimiz halde.tempolu ve yorucu bir haftaydı.ama bidahakine gelmek istiyoruz yaşımız ufakta olsa:)

12/20/2011 05:42:00

Bizim için güzel bir etkinlik oldu :)

hala o günün etkisinden çıkamadı kuzum..birşeyler anlatırken kendince melodi katıyo her söze :)
her günün sabahında anne yine gidelim oraya,nar koparcam diyo.hayır cevabı alınca sanki dünya başına yıkılmış gibi tepki veriyo :) (tembel anası yüzünden hala narını yiyemedi o ayrı)Nurbanu'yla paylaşmıştı biraz nar o kadar....
elinde sopası her yerde davul çalar oldu :)
vee tabii ki Nurbanu'yu dilinden düşürmüyo.iyide ders alıyo Nurbanu'dan heee..birazcık gözü açıldı oğluşumun :) artık kimse önüne geçemiyo mesela :) elinden bişeyi alınınca dönüp bana gelmek yerine kendi çabalıyo almak için :))
güzel bir gündü,ancak yazabildim evdeki yoğunluktan..
yolunuz açık olsun Esra'cım devamını bekliyoruz kuzumla
sevgilerimle

12/20/2011 10:53:00

Mutlu anne 5; İtinayla ders verilir:)) 2 saatte bile o kadar etkimiz olduysa gelecek günleri siz düşünün artık:))

12/20/2011 11:44:00

Cok tesekkurler :))) Kuzucuklarin guzel bir gun gecirmesine cokkkk sevindim :) Cocuklarin da sanki hic ilk etkinligi gibi degildi. Serkan bizim okulun Orff ogretmeni. Basta benimkiler pek paylasmak istemedi ama neyse sonradan adapte oldular:))) 

Guzel sozleriniz icin ayrica cok tesekkurler.  20lik disimin agrisi cekerken, mutlu ettiniz beni :)
Gelsinler Esra teyzeleri onlara gene nar toplar :))) Yolunuz ne zaman duserse bekleriz, genelde cumartesileri acik oluyoruz. Yazin bahce daha da guzel oluyor :)))
Pinar, her hafta yapmayacagiz. Yani Davulumdan masallar bir sonraki muhtemelen 21 ocakta olacak. Emel ogretmenimle sanat atolyesi, Yasin ogretmenimle spor etkinlikleri yapacagiz. Bir de anneli cocuklu oyun grubu ama bu aralar portfolyo sunumlari oldugu icin artik Ocakta :)

12/20/2011 15:19:00

esra hanım ctesi gelemediğim iiçin konuşma imkanımızda olmadı. kızım 2 yaşında ve anneli oyun grubu için görüşmek istiyordum hafta içi varmı programınız diye.  başladığı zaman bize burdan bilgi verebilir misiniz tekrar

12/20/2011 20:40:00

Etkinlikten yeni haberdar olduk.Bir dahakine biz de kızımla katılmak isteriz ama kızım henüz çok küçük 1 yaşında..2 yaş altındakiler için de uygun mu ?bize de bilgi verrirseniz çok seviniriz..

01/19/2012 20:37:00

Merhaba. Kusura bakmayın yeni görebildim. 

2 yaşın üstü için daha uygun. Şubat ayından itibaren çocuk yogası etkinliklerine de başlıyoruz. Anne-çocuklu yoga etkinliği de yapmayı planlıyoruz. Ona bekleriz :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...