Pratik Kokoş Olma Kılavuzu

Ynt: Pratik Kokoş Olma Kılavuzu

05/26/2010 11:16:00

meycan üzülerek söylemeliyim ki kalmayabilir :( Annemler de bugün öğleye doğru Kozzy'e gitmişler alışveriş için, anneme fırsatın olursa Ada için Tchibo'daki şu pipetli bardaklardan al demiştim, resmen izdiham vardı dedi annem. Kendilerini zor atmışlar dışarı.

05/26/2010 11:16:00

bende öğle arasında depozito'ya (ikitelli) uğradım. baktım Tchiboda bir kalabalık var daldım içeriye; :) tipik türküm değil mi? hehe ve kendime mayo, elbise emire UV filtreli mayo ve üstü eşimede deniz şortu aldım çıktım..iyimi yaptım bilmiyorum üşendiğim için denemeden aldım kendiminkileri bakalım olacak mı? meycan plaj çantası vardı istediğin ne büyüklükte bilmiyorum ama güzel çantalardı..

05/26/2010 11:35:00

Başakcım sağol canım, çok önemli değil, kalır bence o bardaklardan denk gelirse alırım zaten :)

05/26/2010 11:49:00

Özgecim eğer bütün gün suyun içinde bırakacaksan güneş altında haşema olmasında fayda var. Çünkü ciltleri çok hassas. Bir de kurumaz geliyor ama hızlı kuruyor o kıyafetler, ben Ada'ya sadece üst almıştım geçen sene, bayaa işe yaramıştı.

Bir de bizim gibi cıbıldak sokabilirsin denize sabah akşam :) Güneşin tepede olduğu saatlerde de deniz kıyısına bir havuz koyup gölgeye, onun içine deniz suyu doldurup salarsın Aylin'i içine.

05/26/2010 11:53:00

evet bana da çok itici geliyor bu haşemalar yahuu..ama acaba almalı mı ?

05/26/2010 12:38:00

başakcım güle güle giysin çınar da emir de mübare florasan gibi olduğu için giydirirm rahat edereim bunu diye düşündüm. kendimede bikini almaya cesaret edemedim :( mayo aldım..

05/26/2010 12:47:00

konu dagıldı, ben de yazayim bikini-mayo anılarımı.

80 kilolara vardığım zamana kadar hep bikini giydim- basakla aynı sebepten dolayı, hasta oluyorum ıslak ıslak-. 80 kilo oldugum o yaz, televolelerin de tavan yaptıgı yaz. Her kanalda en az iki tane, aynı anda tum kanallarda. Acıyorum Cagla Sikel, kapıyorum baskasi. Yok dedim, ben bu halimle bikini giyemem. Aldım bir mayo. gittim tatile, indim sahile.

Kumsal iki teyze, yasları ben diyeyim 60, siz diyin 65. Ben onların yanında Cagla Sikel'im bir de onu diyeyim. Eve gittim, mayoyu cikardim, bikinimi giydim. Cok mutlu bir yaz gecirdim laylaylommmm

Demem o ki: Plajların bir hoşgörüsü oluyor, bir nevi filtre, herkes 90-60-90 oralarda. Biz de kendi kendmizi yiyoruz. Hepsi Cagla Sikel ve arkadasları yüzünden.....

Giyin bikinileri hadin gayri...

05/26/2010 12:49:00

aHHH Yasemin bu çatlak,patlak,yusyuvarlak halimle bikini giymek miiiiiiii?İmkansız ühühühhhhhhhhhü:(((

05/26/2010 12:54:00

sen gel bizim yazlığa o zaman :)) o teyzeler halen oradadır, kendini iyi hissedersin:)))

05/26/2010 12:57:00

hahaha ozge çok güldüm alemsin :) bende bu satten sonra çatlaklarla harita gibi olmuş göbeğimle bikini giymek istemediğimden mayocuyum. mayo değiştirmek eziyet ama napalım artık

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...