Pratik Kokoş Olma Kılavuzu

Ynt: Pratik Kokoş Olma Kılavuzu

05/26/2010 13:03:00

Yazlık nerde yasemin?Hemen rezervasyon yaptrıcam:)

05/26/2010 13:08:00

Burhaniye yakınlarında Denetko diye bir site, yas ortalamasi 70 filan (torunların cocuklarını hesaba katmazsak:) Biz "emekli, bebekli ve gobekli sitesi" de deriz aynı zamanda.

05/26/2010 13:10:00

Hhahaaaaaaa süpermiş 'emekli,bebekli,göbekli'sitesi..Son iki kritere uyuyoruz:))Ben bi araştırayım tam bize göre:)))

05/26/2010 13:38:00

Yasemincim,annemlerin yazlık da Ören'de:)

05/27/2010 07:18:00

Akşam tchibo'ya gittim. ama bir koşturmam var ki, evlere şenlik görmeniz lazım. İstediğim bikinilerden sadece birini buldum. Plaj elbisesi de mor ve çiçekli olan kalmamıştı. Siyah ve mavili olandan aldım. Ama tam vakitnde gitmişim. İş çıkışı gelen tayfa, ben kasadayken bastırdı....

Sonrasında haftasonu alışverişi için epey fikir sahibi oldum. Palladium sakindi, zaten oraya bayılıyorum.
Gelelim yeni sezon izlenimlerime;

* Zara'da süper bi çanta gördüm ama siyah, ben yaz için bir tane açık renk istiyorum. Fakat bu siyah pullu çantaya resmen aşık oldum. Belki kendimi şımartmak için alabilirim.

* Açık renk çantalar çok var, Koton, Mango, Bershka gayet iyi. Fiyatlar da 45-65 arası...

* Gülce'ye nike sandalet beğendim, çok şirin 50tl. Adidasta çocuk için sandalet yok.

* GAP'da Başak'ın dediği parfümü denedim, ama mor şişede olanı (ismini şimdi hatırlamıyorum) daha beğendim. Muhtemelen onu alacağım 100ml 59tl

* Benetton ve Zara kids'te Gülce için süper şeyler var. Ama sezon olduğu için biraz pahalı. Benetton'da ona göre rugan küçük fıstık yeşili bir çanta beğendim. Babası ne anlar şimdi çantadan demesine kalmadan, bizim cadı aldı çantayı taktı koluna gezmeye başladı :)) Belki onu da alabilirim... (45tl) Bu arada benetton'da ikinci ürüne %40 indirim var. Fiyatları normalde de biraz yüksek olduğu için, indirimle normal seviyeye gelebilir.

* M&S'da 20tl'ye basit parmak arası terlikler var, hani şu plaj için sünger gibi olanlardan.

* GAP'da Gülce'ye tişörtler var, fena değil 20tl

* Neşe'nin dediği ayakkabı-çantacıyı gezdim. Charles&Keith çok şık ürünler var. Elimi attığım tüm çantalar 109tl

* Plaj çantası için hemen her mağazada kumaş ve büyük olanlar kullanılabilir. Ama accessorize'da gördüklerime bittim... Fiyatı da beni bitirdi 117tl. Plaj için çok fazla... Tchibo'nun mavi plaj çantasıvitrindeydi (haliyle kalmamış) tahminimden büyükmüş, olsaydı belkim alabilirdim.

* Özgenin bahsetti sıvı allığı denedim Sephora'da Benedit miydi yanlış yazmuş olabilirim. Sürmeyi pek beceremedim. Yanağa birkaç damla sürünce küçük küçük hareketlerle yaymak lazım, ben krem gibi sürmeye çalıştım, hepsi elimde kaldı :) Fiyatı 78tl. Amerikaya giden bir arkadşıma sipariş verdim. made in usa zaten, 35$'dan fazla ise alma dedim.

* Aysho'da süper iç çamaşırlar var, fiyatlarına bakmadım ama ilk fırsatta değerlenidreceğim.

* Hemen her mağazada alt üst ayrı satılan bikiniler var. Benettonda tek 45tl (yuh dedim) M&S'da 35tl...

* LCW ve GAP'de süper tiril tiril elbiseler var. Bu sene elbise sesnesi olsun benim için, alacağım. Tabi LCW fiyatları daha makul...

Şimdilik aklımda kalanlar bunlar, bişeyler hatırladıkça yine yazarım....

Bu arada Baba-kız beni hiiiç üzmediler. Zaten bizim cadı koşturdu durdu, baba da onun peşinde :) Bana hiiiç karışmadılar rahat rahat gezdim:)

05/27/2010 07:23:00

Ooovv bu nasıl faydalı bir rehber olmuş meycan.Bravo valla:)

05/27/2010 07:46:00

hmmmm anladım ben 3-5damla sürüp krem sürer gibi hababam dağıttım:))

05/27/2010 07:48:00

Ya başak var ya, rahat rahat gezerken bile nasıl mutlu olduğumu anlatamam...
Sanırım içimdeki uyuyan kokoş uyanacak :))) Gezmesi bile süper eğlenceli ve çok iyi geldi:)

05/27/2010 07:51:00

Sagol meycan, pazartesi -malum sut izni gunum ve son demleri- kendimi atiyorum AVM'ye.  Alisveris yapayim, mutlu olayim, sut olsun.... 

05/27/2010 07:55:00

Özgecon sen de bendensin ben de kozmetikten hırsını çıkartanlardanım.Zayıf olsam oohohhhhhhhhoo kredi kartının ruhuna fatiha okurdum sanırım..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...